Poğaçanın Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Poğaçanın Yanında Ne Gider

0

Poğaçanın Yanında Ne Gider ?

Günümüzde sık sık yapılan ve herkes tarafından sevilen hamur işlerinden birisi de hiç şüphesiz poğaça oluyor. Misafirler geldiği zamanlarda , sabahları okula giden çocuğumuz varsa veya gün içerisin de kendimizi hafif aç hissettiğimiz zamanlar da genel olarak poğaça yaparız. Peki en çok merak edilen sorular arasında poğaçanın yanında ne gider ? sorusu oluyor. Bizde poğaçanın yanına gidebilecek en güzel ve en kolay aperatif tarifleri sizlerle paylaştık. Evinize gelen misafirleriniz varsa poğaçanın yanına Rus salatası , kek , sigara böreği veya kısır gibi lezzetler yapabilirsiniz.

Poğaçanın Yanında Ne Gider

SİGARA BÖREĞİ

Poğaça yapıldığı zaman yanına gidebilecek en güzel lezzetler arasında hazır yufkadan yapılan ve içerisine de lor peyniri konularak yapılan sigara böreğini tercih edebilirsiniz. Lorun içerisine isterseniz pul biber katarsanız daha lezzetli olabilir.

KEK

Yapımı hem basit hem de birden fazla çeşidi olan kek çeşitlerinden birisini yapmış olduğunuz poğaçanın yanına yapabilirsiniz. Hatta poğaçanın yanına gidebilecek kek bol fındıklı olarak yapılan kek daha iyi olur.

KURABİYE

Kurabiye biliyorsunuz ki yapımı en basit lezzetlerden birisi olduğu için ister kakaolu , ister fındıklı , ister zencefilli ve isterseniz de damla çikolatalı olarak poğaçanızın yanına kurabiye yapabilirsiniz.

Poğaçanın Yanında Ne yapsam

KISIR

Poğaçanızın yanına tercih edebileceğiniz diğer lezzetlerden birisi de ince bulgurdan elde edilen kısır çok güzel gidecektir. Hatta evinize gelen misafirleriniz varsa onları ağırlamak için kısır en iyi seçimdir.

RUS SALATASI

En son olarak günümüzde de birçok yemekte tercih edilen Rus salatasını yapmış olduğunuz poğaçanın yanına yaparak ortaya farklı lezzet katabilirsiniz.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir