Pinterest’te Çok Beğenilen En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Pinterest’te Çok Beğenilen En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

0

Kış mevsimi geliyor ve yağmurlar da artık başlayacak bununla beraber kışlık olan kıyafetlerimizi yavaş yavaş çıkartmaya başlıyoruz. Kış kıyafetlerin de ise bizler en çok tercih ettiğimiz el örgüsü parçalarından birisi olan ve ağırlıklı bir şekilde kullandığımız model şapka örnekleri oluyor. Örgüden yapılan şapkaları ise hem kendimize hem çocuklarımıza hem de bebeklerimize yapabiliriz. Özellikle bebekler için yapılan şapka ve bereler o kadar tatlı ve harika görünüyor ki şahsen bizim çok hoşumuza gidiyor. Sizler mesela minik bebeklerinize burada bulunan şapkalardan veya berelerden birisini yapabilirsiniz. Tabi bunların dışın da bebekler için hırkalar , yelekler , kazaklar gibi birden fazla örgüler bulunuyor. Bugün sadece bere ila şapka modellerine göz atacağız. İlerleyen zamanlar da ise bebekler için yapılabilecek en güzel örgüleri sizlerle paylaşacağız.

BEBEKLERİMİZİ SOĞUKLARDAN KORUYACAĞIMIZ BERE VE ŞAPKA MODELLERİ

Bebekleri için güzel şapka modeli arayan ev hanımlarımız varsa burada bulunan modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilirler. Hem erkek hem de kız bebekleri için çok güzel şapkalar yer alıyor. Mesela kız bebekleri için şapka yapacağınız zaman renk olarak ; pudra , mor , krem , beyaz , sarı ve yeşil gibi renkleri kullanırken , erkek bebekleri için yapacağınız zaman da ; mavi , siyah , lacivert , turkuaz ve kahve tonlarını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki örgüde kullanacağınız renk kadar kullanacağınız malın kalitesi de o derece önemlidir.

Öreceğiniz örgüden memnun kalmak için hanımlar kesinlikle pamuklu ve yumuşak dokulu olan modelleri seçmeniz gerekiyor. Kız bebeğinize şapka yaptıktan sonra bir de onu çiçekli veya rengarenk desenlerle süslemeler yapabilirsiniz. Erkek bebeklerin de ise tam tersi hayvan figürleri ile süslemeler ile harika şapka modeli ortaya çıkartabilirsiniz.

Bu sezon bebek şapkaların da en ön planda hem ponpon hem de püskül ile süsleme yapılan bereler daha çok yapılmaktadır. Yani sizler de öreceğiniz şapka modeline bu 2 desenden birisini yapabilirsiniz. Emin olun bu şekilde yapmış olduğunuz şapka daha hoş olacaktır.