Bilgi Tüneli

Özlü Sözler Resimli Kısa Ve Anlamlı

Bir şeyi karşı tarafa anlatmanın en kolay ve en etkili yollarından birisi de ona karşı söylenecek olan özlü sözlerdir. Özlü sözler sayesinde karışık olan durumlarınızı bile çok kolay bir şekilde özetlemeniz mümkündür. Hangi konuda olursa olsun hiç fark etmez etkili ve farklı özlü sözleri sayfamız da bulabilirsiniz. En uzun ve aynı zaman da en süslü olan cümlelerden bile çok etkilidir özlü sözler.

en güzel özlü sözler

Özlü Sözler Anlamlı Sözler

Özlü sözler genel olarak düşünceleri , duyguları ve ilke gibi şeyleri kısa yoldan karşı tarafa anlatır ve özellikle edebiyatta bile bunlar çok kullanılmaktadır. Özellikle bir şiir yazılacağı zaman içerisin de dikkat ederseniz özlü sözler daha çok bulunur. Özlü sözler ise genel olarak bilim adamları , devlet liderleri , ünlü olan şairler veya yazarlar tarafından söylenmektedir.

farklı özlü sözler

Bunların yanı sıra özlü sözler insanların amaçları ve yaşam biçimleri ile ilgili şeyleri de anlatır. Bu yüzden sosyal medya üzerinde en çok paylaşılan ve herkes tarafından da sevilen birbirinden anlamlı özlü sözleri sizler için bir araya toplayıp sayfamıza yer verdik.

Güzel Sözler

Güzel sözler her insan için çok değerlidir ve karşınızdaki insanı mutlu etmek veya ona vermiş olduğunuz değeri anlatmak istiyorsanız burada bulunan güzel sözlerden birisini tercih edebilirsiniz. En etkili ve aynı zaman da kısa olan özlü sözler ile sizleri baş başa bırakıyorum.

güzel özlü sözler
özlü sözler anlamlı
özlü sözler aşk
özlü sözler düşündüren sözler mevlana sözleri
özlü sözler facebook
özlü sözler facede paylaş
özlü sözler instagram
özlü sözler kısa ve anlamlı
özlü sözler kısa ve öz
Özlü Sözler kısa
özlü sözler mevlana
özlü sözler resimli kısa
özlü sözler resimli
özlü sözler tumblr
özlü sözler twitter
özlü sözler umut
özlü sözler uzun
özlü sözler voltaire
Özlü Sözler
yeni özlü sözler
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ