Oya Modelleri Örnekleri Yapılışı 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Oya Modelleri Örnekleri Yapılışı 2022

0

Genç kızların genel olarak çeyizlerine yapılan örnekler arasında oya modelleri yer almaktadır. Aslında bakarsanız ilk görüşte biraz göze zor gelebiliyor fakat bu el işini öğrendikten sonra hiç zorluğu olmadığını hemen anlıyorsunuz. Oya modellerinin arkadaşlar yapımı gerçekten çok basittir ve bizler zaten en basit modelleri sizlerle paylaşacağız.

2022 oya modelleri

Oya Modelleri Örnekleri ve Tasarımları

Oya modellerin de o kadar çok örnek var ki gerçekten seçim yaparken biraz zorlanılabiliyor. Oyalar da tasarım çok önemlidir ve her sene olduğu gibi bu sene de hamarat kadınlarımız birbirinden güzel ve farklı tasarımlar oluşturarak bizlerle paylaştılar.

2023 oya modelleri

Oya oluşturacağınız zaman ise mutlaka yazmanızın , havlu kenarınızın , mendilinizin veya bohçalarınızın renklerine uygun olan renk biçimini seçip ona göre işlemelisiniz. Özellikle çeyizlik için yapacaksanız daha etkili seçimler yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Genel olarak oyalara baktığımız da ise en çok çiçek ile hayvan figürlerini görmekteyiz. Tabi papatya desenleri oluşturanlar da mevcut. Tüm bunların hepsi oya modellerinin ne kadar geniş yelpaze de olduğunu göstermektedir. Bunların yanı sıra fiyonk , sarmaşıklı çiçekler ve kelebek gibi desenler de bulunmaktadır.

Neyse kızlar lafı fazla uzatmadan 2022 yılına özel olan en yeni oya örneklerine daha yakından bakalım. Beğendiğiniz model varsa ve el işini bilmiyorsanız aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan yardım alabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

basit oya modelleri
değişik oya modelleri
en güzel oya modelleri
farklı oya modelleri
güzel oya modelleri
kolay oya modelleri
oya modelleri 2023
oya modelleri basit
oya modelleri iğne
oya modelleri kolay
oya modelleri tığ
oya modelleri yeni
oya modelleri
tığ işi oya modelleri
yeni oya modelleri
yepyeni oya modelleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir