Nescafenin Yanında Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Nescafenin Yanında Ne Gider

0

Nescafenin yanında ne gider ? Ülkemizde özellikle komşulağa gittiğimiz zamanlar da veya misafir geldiği zaman arkadaş ortamında hep içecek olarak nescafe tercih edilir. Ülkemiz de ise o kadar çok popüler ki her geçen gün tüketimi artmaktadır. Bazı insanlar özellikle çalışanlar tabi güne ilk başladıkları an nescafe ile başlarlar ve ofis ortamında çalışıyorsanız akşama kadar bir sürü içiliyor. Fakat nescafe sade olmaz değil mi ? yanına mutlaka bir şeyler yemek lazım. İşte nescafenin yanına tercih edebileceğiniz en lezzeti yiyecekler.

Nescafenin Yanında Ne Gider

KURABİYE

Tercih etmiş olduğunuz nescafenin yanına ağız tadınıza da uygun olan kurabiye tercih edebilirsiniz. Kurabiye yapımı biliyorsunuz ki çok basittir fakat ben yapamam diyorsanız o zaman dışarıdan hazır olarak da alıp içeceğinizin yanında yiyebilirsiniz.

KEK

Nescafe kuru kuru gitmez yanına illaki tatlı tarzı bir şeylerin yapılması gerek. Bu yüzden ıslak kek veya sade kek gibi çeşitlerden kek yaparak evde de misafirleriniz varsa nescafenin yanında ikram edebilirsiniz.

BİTTER ÇİKOLATA

Nescafe tatlı olduğundan dolayı tercih edeceğiniz çikolata bitter olursa ortaya gerçekten harika tat çıkacaktır. Tabi eğer bitter çikolata sevmiyorsanız o zaman sütlü çikolata da tercih edebilirsiniz.

YAŞ PASTA

Günümüzde en çok tercih edilenler arasında yaş pasta yer alıyor ve bu yaş pastalar dilim olarak yenmektedir. Sizler de ister çikolatalı isterseniz de meyveli olanı seçerek nescafenizin yanına afiyetle yiyebilirsiniz.

KREMALI EKLER

Yemesi de yapması da çok zevkli olan kremalı kekler nescafenin yanına çok güzel gider. Eğer ekler seviyorsanız bence bunu kesinlikle denemelisiniz.

İlginizi Çekebilir