Modası Asla Geçmeyen Örgü Bere Ve Şapka Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Modası Asla Geçmeyen Örgü Bere Ve Şapka Örnekleri

0

Havaların soğumasıyla birlikte en çok kullanılan ve en çok tercih edilen aksesuarlardan birileri şapka ve berelerdir. Soğuk kış günlerinde şapka ve bereleri tercih ederek hem kendinizi soğuktan koruyup hem de kombinlerinizin tamamlayıcı parçaları yapabilirsiniz .

Örgü örmek bir çok kişi için vazgeçilmez bir hobidir . Bu aksesuarları yapmak ,hobi haline getirmek oldukça keyiflidir .Siz de evinizde kalan iplerden kendinize , eşinize , sevdiklerinize sıcacık bereler, şapkalar yapıp hediye edebilirsiniz . Şimdi beraber nasıl bere çeşitleri yapılabilir onlara bakalım :)

İlk olarak çoğu kombininizle uyacak , abartıya kaçmayacak klasik bereler . Hemen hemen her kombininizle uymasını istiyorsanız tek renk örneğin siyah , bej tonlarında tercih edebilirsiniz . Bir diğeri ise bebek, çocuk , genç demeden bir çok kişinin tercih ettiği kim takarsa taksın takınca çok tatlı duran ucu ponponlu örgü bereler . Tamamen klasik bir bereden ziyade biraz daha farklı gelecektir bu tür bereler .

FACEBOOK’TA EN ÇOK PAYLAŞILAN ÖRGÜDEN YAPILAN BERELER VE ŞAPKALAR

Daha farklı olsun diyenler için kürklü ya da çift ponponlu bereler iyi birer seçenek olacaktır . Hanım hanımcık görünmek isteyenler için ise Fransız tarzı bereler en uygun seçenek olabilir . Uzun paltolar , kışlık kabanlar , uzun botlarla çok şık bir görünüm sağlayabilirsiniz .

Kış aylarında örgü bere , şapkaları tercih ederek kendinizi soğuktan koruyup tarzınıza stil katmak için her şekilde kullanabilirsiniz . Atkınızla berenizi takım olarak seçip çok güzel uyumlu kombinler sağlayabilirsiniz .

Erkekler için bere modelleri arasında genelde salaş olan ve bal kısmına oturan , biraz uzun bereleri görebilirsiniz .Erkekler tarafından yine renkli ve dökümlü seçenekler de kullanılabilir modellerdendir .

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir