Minecraft Server Kurma 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Minecraft Server Kurma 2022

0

Günümüzde en çok oynanan ve özellikle çocuklar tarafından sevilen oyunlardan birisi de Minecraft oyunu oluyor. Biliyorsunuz ki Minecraft bloklar halinde ve hayatta kalma tarzı oyunlarından birisidir. Tüm dünyada fenomen bir hale gelen ve aynı zaman da hem inşa etmek hem de hayatta kalma stratejisi olan bu oyun çocukların hayal gücünü daha fazla gelişmesini sağlamaktadır. Eğer sizler de donma , kasma sorunu yaşamadan zevkli bir şekilde minecraft oyunu oynamak istiyorsanız o zaman minecraft server kurma işleminden yararlanabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak hem çok pratik hem de fiyat olarak çok makul olmaktadır.

Minecraft Server Kurma

Neden Minecraft Server Kurmalısınız? 

Hem tekli hem de çoklu olarak oynanabilen bu oyun Pc , Mac ve Xbox 360 gibi sürümleri de bulunmaktadır. Aynı zaman da Android , İphone , İpad ve birçok akıllı telefonlar için de sürümleri vardır. Yani sadece Pc’de oynanmıyor birçok alanda oyunculara oynama imkanı sunuyor. Bu oyunu oynamak için arkadaşlar 2 yolunuz vardır. Bunlardan birincisi ücretsiz olarak serverlar seçerek oynamak , diğeri ise kendi serverınızı kurup oynamaktır. Peki ikisinin arasında ne gibi farklılıklar vardır isterseniz kısaca bakalım.

Ücretsiz olarak girmiş olduğunuz minecraft serverlarında ilk olarak bilmeniz gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunlardan ilki ücretsiz girmiş olduğunuz serverınızı kapanma riski vardır , anlık donmalar yaşanabilir ve buda ister istemez oyun zevkinizi sekteye uğratabilir. Aynı zaman da reklam gösterimi de olacağından bilgisayarınızı ister istemez güvenlik olarak riske atmış olursunuz. Bu şartlardan bilgisayarınızı korumak istiyorsanız o zaman donanım ve yazılımları sürekli olarak güncel tutmanız gerekmektedir. Ama Minecraft oyununda kendi server kurma işlemi yaparsanız tüm bunlara katlanmanıza da gerek kalmıyor ve oyununuzu zevkli bir şekilde oynuyorsunuz.

Minecraft oyunun da server kurmak için Game Server buna karşın düşük bir meblağ karşılığında sunucu hizmeti vermektedir. Bu hizmetten sizler de yararlanarak oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Hiçbir şekilde donma , kasma ve reklam gibi sorunlar olmadan ister tek başınıza isterseniz de çoklu olarak arkadaşlarınızla beraber oyunun keyfini çıkarmak istemez misiniz ? Şimdi bunu hiç düşünmenize bile gerek yok. Hemen oyunun ambiansına giriş yapın ve oyunun keyfini çıkarmaya da başlayın.

Minecraft Server Kurmak İçin ; https://serverkurma.com/

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir