Minecraft Herobrine Nedir Kimdir ? Hikayesi Hakkında Bilgi
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Minecraft Herobrine Nedir Kimdir ? Hikayesi Hakkında Bilgi

0

Minecraft oyunu günümüzde en çok oynanan ve sevilen oyunlardan birisi olmaktadır. Son zamanlar da ise Herobrine adını duymaktayız. Peki bu Herobrine nedir ve kimdir ?

Minecraft Herobrine Nedir

Minecraft Herobrine Hikayesi

Minecraft Herobrine kimdir ? sorusu çok merak edilmektedir ve biz hikayesini araştırıp sizlerle paylaştık. Şimdi arkadaşlar Herobrine oyunun kurucusudur ve Notch’un ölmüş bir kardeşi olmaktadır. Notch ise ölen kardeşinin anısına böyle bir mod yapmıştır. Herobrine ise oyunun sadece Alpha sürümünde görülüyor.

Alpha’dan sonra bu mod kaldırılmıştır tabi. Eğer sizler bunu görmek istiyorsanız o zaman HerobrineMod’unu indirerek görebilirsiniz. İlk olarak Minecraft klasörüne geleceksiniz ve burada hb seçeneğini bulup yok edeceksiniz. Zaten çok üst seviyeler de Herobrine gelmiyor.

Minecraft Herobrine Nasıl Bulunur ?

Herobrine bulmak istiyorsanız bunun yöntemi elbet var. Oyun içerisin de peaceful modundayken F3’e basın ve karşınıza burada grafik çıkacaktır. Çıkan grafiğe bakın ve grafikler eğer tavan yapıyorsa o zaman oyunun bir yerlerin de Herobrine sizi izliyor demektir. Bu bu Herobrine neler yapıyor ?

Evleri yakar , sandıklarınızı ve itemlerinizi alır hatta canı isterse sizi bile öldürmektedir. Bazı durumlarda oyun içerisin de sessiz çığlıklar gelmektedir. Eğer Herobrine göremiyor ama beyaz gözlü olan koyunlar görüyorsanız o zaman bir yerler de mutlaka Herobrine var demektir dikkatli olun.

Minecraft oyunu çok eskilerden beri herkes tarafından sevilerek oynanmaktadır. Herobrine modunun ne olduğunu kısaca anlattık. Sizler de merak ediyorsanız deneyebilirsiniz.

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir