Microsoft Office 2021 Fiyatları Belli Oldu! İşte Detaylar
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Microsoft Office 2021 Fiyatları Belli Oldu! İşte Detaylar

0

Microsoft Office 2021 Fiyatları Belli Oldu ?

En sonunda kullanıcıların da beklemiş olduğu microsoft office’nin 2021 fiyatları belli oldu. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz zamanlar da çıkış tarihi belli olmuştu ve herkes fiyatlarını bekliyordu ve en sonunda hem fiyatları hem de ek olarak bazı özellikleri açıklandı.

Microsoft Office 2021 Fiyatları

Microsoft Office biliyorsunuz ki en büyük teknoloji şirketlerinden birisidir ve her sene yepyeni özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Bu versiyon Eylül ayında ticari müşteriler için piyasa çıkmıştı fakat herkes kullanamıyordu tabi. Fakat gelen son bilgilere göre artık 5 Ekim tarihinden itibaren herkes tarafından satın alıp kullanılabilecek. Microsoft Office hem uygulamalara hem de paketin fiyatlarına göre yeni bilgiler sundu.

Herkes biliyordur ki Windows 11 resmi olarak Ekim ayının 5’inde çıkışını yapacaktır. Bu tarihte de Microsoft Office 2021 çıkıyor ve ekleniyor. Yanında ise birden fazla yenilikler de geliyor. Windows 11 köşeli olan tasarımlardan vazgeçiyor ve çok farklı yeni arayüzü ile karşımıza çıkacak. Bunların yanı sıra yeni ofis sürümü için de yeni tasarımlar yer alıyor. Tüm uygulamalar için birden fazla özelleştirilebilir temalar bulunuyor.

Şirketten ise bir açıklama yapıldı ve bu açıklamaya göre yeni çıkacak olan bu pakette bütün programlar olarak OpenDocument (ODF) 1.3 formatını desteklemektedir. Paketin içerisinde aynı zaman da Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Microsoft Teams gibi programlar da bulunmaktadır.

Microsoft Office 2021 Fiyatları

Şimdi en çok merak edilen soruya gelelim. Microsoft Office fiyatı çok merak ediliyordu ve arkadaşlar $149.99 fiyat etiketiyle satışa çıkmaktadır. Şuanda net bir şekilde Türkiye fiyatı açıklanmadı. Fakat Microsoftun kendi sitesinde Office Ev ve Öğrenci 2019 1099 TL’ye satılıyor.

Peki arkadaşlar sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz ? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir