Metin2 Yazı Görevi Nasıl Yapılır Taktikleri
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Metin2 Yazı Görevi Nasıl Yapılır Taktikleri

0

Günümüzde en çok oynanan ve büyük küçük demeden herkes tarafından sevilen oyunlardan birisi de Metin2’dir. Bu yazımız da ise herkes tarafından merak edilen ve aynı zaman da çok sorulan sorulardan birsi olan Metin2 Yazı görevi nasıl yapılır ? Taktikleri nelerdir ? bu konu hakkında siz değerli ziyaretçilerimize bildiklerimizi anlatacağız.

Metin2 Yazı Görevi Nasıl Yapılır Taktikleri

Şimdi arkadaşlar bu göreve erişmek için ilk olarak yüzbaşı tarafından çağrılmamız gerekmektedir.

Görevin İstediği Özellik: Bu görevi yapmak için sizin 50 level olmamız gerekmektedir. Eğer bu seviyenin altında olursanız 49 bile olsanız maalesef yapamıyorsunuz.

Görevin Yapılışı: Görev nasıl yapılır maddeler halinde buyurun inceleyelim ;

  • Yüzbaşına gidelim
  • Görevi bitirmemiz için bize yarayacak olan şifreli yazıyı çözmemiz gerekiyor. ( Ufukta Düşman Göründü.)

Not : Eğer arkadaşlar sizler 50. Level geldiğiniz zaman hemen yüzbaşının yanına giderek ‘’Ufukta Düşman Göründü.’’ yazarsanız görevi bitirmiş olursunuz. Görevi bitirdikten sonra ise size bir ödül verilecektir. Basit bir iş yaparak çok yüksek meblağda ödül alırsınız.

Dikkat : Birçok kişi ‘’Ufukta Düşman Göründü.’’ yazsa bile görevi yapamadıklarını söylerler. Fakat bunun nedenini hemen söylüyorum yukarıda yazıyı yazdığınız zaman mutlaka sonuna nokta konulmasıdır. Yani şu şekilde olacak ;

‘’Ufukta Düşman Göründü.’’

Metin2 Yazı Görevi Ödülü

Ödül olarak size verilecek olanlar şunlardır ;

  • 1.300.000 deneyim
  • 20.000 Yang

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili