Bilgi Tüneli

Mesud Uz Kimdir ? Kaç Yaşında ? Boyu ? Dizileri ?

Mesud Uz Kimdir ? Kaç Yaşında ? Boyu ? Dizileri ?

Son zamanlar da birçok kişi tarafından arattırılan kişiler arasında Mesud Uz yer almaktadır. Peki Mesud Uz kimdir ? kaç yaşında ? boyu ve oynamış olduğu diziler nelerdir ? hepsine sıra sıra göz atacağız. Elimizden geldiğince binlerce kişinin hayatlarını sizler için araştırıyoruz ve bulduğumuz en doğru bilgileri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımız da ise Mesud Uz hakkında bilgiler vereceğiz.

Mesud Uz biyografi

Mesud Uz Kimdir?

İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki Mesud Uz bir oyuncu olmaktadır. Mesud Uz 30 Kasım 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve az öncede söylediğimiz gibi kendisi bir oyuncu olmaktadır ki bunun yanı sıra hem seslendirme sanatçısı hem de senarist olmaktadır.

2009 yılına geldiğimiz zaman ise ünlü ve başarılı oyuncumuz Mesud Uz bazı önemli projelerde ve çeşitli diziler de rol almıştır. Aynı zaman da dizi olarak Payitaht Abdülhamid adlı dizide ”Zakaryan” rolünde oynamıştır.

Mesud Uz boyu

Rol Aldığı Film ve Dizilerü

  • Vatan Yarası
  • Peygamberin Kılıçları
  • Uzay Kuvvetleri 2911
  • Arka Sokaklar
  • Payitaht Abdülhami

Mesud Uz İnstagram hesabı da birçok kişi tarafından merak edilmektedir ve biz bunu da bulup sizlerle paylaştık. Paylaşmadan önce şunu belirtmek isteriz ki Mesud Uz sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Başarılı oyuncumuz oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. İnstagram hesabı ise ;

Mesud Uz İnstagram Hesabı

Boyu


1,80 m
Mesud Uz kim
Mesud Uz kimdir

Mesud Uz nereli
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ