Maxipuan Nasıl Nakite Çevrilir ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Maxipuan Nasıl Nakite Çevrilir ?

0

Hem ziraat bankası hem de İş bankası kredi kartlarında müşterilerine çok güzel fırsatlar tanıyor ve bunların başın da maxipuan geliyor. Maxipuan hesabınız da biriktiği zaman belirli bir gün veriliyor ve o güne kadar içerisinde ki parayı harcamanız gerekiyor. Eğer belirli gün içerisin de bu parayı kullanmazsanız o zaman puanlarınızın hepsi gider.

Maxipuan Nasıl Nakite Çevrilir

Bankalar özellikle birden fazla kampanyalar sunuyor ve bunları yakından takip eder daha sonra çoğuna katılırsanız o zaman daha çok fazla puanlar kazanmanız mümkündür. Şimdi gelelim sorulan soruya. Maxipuanlar nakite çevirme işlemi olur mu ? Maalesef arkadaşlar maxipuanlar nakite çevrilmiyor.

Zaten bankaların sizlere puan bahanesi ile daha fazla alışveriş yapmanızı sağlıyor ve bu şekilde hem kendileri hem de sizler iki taraflı olarak kazanç oluşturmuş oluyorsunuz. Fakat maxipuanlarınızı şimdi vereceğimiz yöntemleri kullanarak birikimlerinizi nakite çevirebilirsiniz.

  • Birçok iş yerin de maxipuan geçer ve bu yerler de almış olduğunuz ürünleri satıp dolaylı yoldan nakite çevirme işlemi yapabilirsiniz.
  • Birden fazla kuyumcu İş bankası postu bulunur ve bu yerler de altın satın alarak daha sonra altını satıp nakit para elde edebilirsiniz.
  • Bazı iş yerlerin de ise doğrudan olarak puanların çekildiği postlar bulunuyor. Bu postlardan belirli komisyon karşılığın da paranızı nakite çevirebilirsiniz fakat bu işlem pek uygun değildir.

Şimdi vermiş olduğumuz yöntemlerle puanlarınızı nakite çevirebilirsiniz ama belirli bir miktar kadar kaybınız illa olacaktır. Örnek verecek olursak 100 TL maxipuan varsa sizin elde edeceğiniz 80 TL olur ve böylelikle 20 TL kaybınız olabilir.

İlginizi Çekebilir