Lolde Kaç Saatim Var
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Lolde Kaç Saatim Var

0

Günümüzde büyük küçük demeden herkes tarafından oynanan oyunlardan birisi de League of Legends oyunudur. Oyuncular bu oyunu oynadıkları zaman arkadaşlarına hava atmak için ve eski olduğunu kanıtlamak için lol saatini kaç olduğunu öğrenmek istiyorlar. Eğer sizler de lol oyunun da kaç saatim var ? merak ediyorsanız o zaman yazımızı arkadaşlar okumaya devam edin.

Oyun sektörü her geçen gün gelişiyor ve insanların da oyunlara karşı olan bağımlılığı da artmaya başlıyor. Yıllardan beri sevilerek oynanan ve milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan League of Legends oyunun da bugüne kadar kaç saatim var ? nasıl hesaplama yapılır ? bunu öğrenmek istiyorsanız şuanda doğru yerdesiniz.

Lolde Kaç Saatim Var

Lolde Kaç Saatim Var Hesaplama

Lol de kaç saatim var ve hesaplama nasıl yapılır ? ilk olarak arkadaşlar Riot sizin bu sezona kadar ne kadar süre zaman geçirdiğinizi göstermektedir. Bu sezon kaç saat dereceli oynadığınızı merak edenler varsa o zaman aşağıda vereceğimiz adımları uygulayarak öğrenebilirsiniz.

  • İlk olarak League of Legends ( Lol ) oyununu açalım
  • Profil menüsüne giriş yapalım
  • Menü de istatistikler sayfası var oraya tıklayın
  • Sol alt kısım da oynanan oyun sayısının hemen altın da bulunan yer de mevcut olan sezon da oynamış olduğunuz dereceli oyunların saatleri bulunmaktadır

Lolde kaç saatim var, kaç saat lol oynadım. İlk olarak, Riot bu sezon LoL’de ne kadar zaman geçirdiğinizi göstermektedir. Fakat bu, sadece dereceli saatlerinizi gösterdiği anlamına geliyor. Eğer bu sezon kaç saat dereceli oynadığınızı merak ediyorsanız aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın.

  • League of Legends oyununu açın.
  • Profil menüsüne girin.
  • Sonrasında, menüde bulunan istatistikler sayfasına girin.
  • Sol alt kısımda, Oynanan Oyun sayısının hemen alt kısmında, mevcut sezonda oynadığınız dereceli oyunların saat bilgisini görebilirsiniz.

Eğer arkadaşlar bilmek istediğiniz sadece bu değil Lol oyunun da bu zamana kadar oynamış olduğunuz saat ise aşağıda vereceğimiz yöntemi uygulayın.

Lol Kaç Saat Oynadım Tüm Zamanlar

Lol oyununda bu zamana kadar kaç saat oynadım merak ediyorsanız o zaman arkadaşlar bu bağlantıya girin. Daha sonra karşınıza gelecek olan ekranda bölge seçimi yapıyorsunuz ve daha sonra Adınızı giriyorsunuz.

Daha sonra oyunda ne kadar vakit geçirdiğinizi bu şekilde öğrenmiş olacaksınız. Aynı zaman da bu site de sadece saatinize değil bütün bölgelerin en iyi 20 oyuncusu kimler onlara da bakabilirsiniz.

Not : Vermiş olduğumuz site lol oyununun resmi sitesi olmadığından dolayı size vermiş olduğu saat net bir şekilde doğru olmayabilir. Fakat bu zamana kadar yaklaşık olarak ne kadar oynadığınızla ilgili bilgilere bakabilirsiniz.

Lol Saat Hesaplama

Lol oyunun da kaç saatim var merak eden arkadaşlar yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemleri yaparak oyun da kaç saat oynadıklarını çok basit bir şekilde öğrenebilirler. Eğer dakika cinsinden hesaplama yapmak istiyorsanız bunun için de mevcut olan dakikanızı 60’a bölün ve daha sonra bu şekil de toplamda kaç saat oynamış olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili