Lili App Nedir ? Lili Tehlikelimi, Lili Web Giriş
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Lili App Nedir ? Lili Tehlikelimi, Lili Web Giriş

0

Son zamanlar da insanlardan tarafından sıkça merak edilen konular arasında Lili App yer alıyor. Kısaca ne olduğunu anlatalım sizlere. Lili App arkadaşlar Postegro geliştiricinin yapmış olduğu başka bir programlardan birisidir ve bu program sayesin de İnstagram’da gizli olan profilleri görüntülemek mümkün oluyordu. Hatta Play Store’de olan bu uygulama daha sonra kalkmıştır ve LiliApp aplikasyon olarak güncellenmiştir.

Lili App Nedir

Lili App Nedir?

Lili App İnstagram hesaplarında gizli olan profilleri görüntülemek için kullanılan uygulamalardan birisidir. Lili App aynı Postegro ile aynı şekilde çalışmaktadır ve Postegro Play Store’den kalktığı zaman yerine Lili gelmiştir.

Aynı şekilde Postegro uygulaması gibi Lili uygulaması da Play Store’den kaldırılmıştır ve şuanda sadece APK olarak indirilip kullanılmaktadır.

Lili Ne İşe Yarar?

Birçok insanın sormuş olduğu diğer sorulardan birisi de Lili uygulamasının ne işe yaradığı sorusu oluyor. Lili uygulaması arkadaşlar İnstagram hesaplarında gizli olan kişilerin hem fotoğraflarına hem de hikayelerini görmenizi sağlayan uygulamalardan birisidir. Aynı zaman da hesabınıza kimlerin baktığını da görme gibi imkanlarınız da olmaktadır.

LiliApp Nasıl Çalışır? Mantığı Nedir? Kısaca

LiliApp’nin çalışma mantığı aynı havuz sistemi gibi olmaktadır. Yani kendi hesabınız ile bu uygulamaya giriş yapıyorsunuz ve daha sonra hem sizin hem de takipçilerinizin tüm bilgileri buna kayıt ediliyor ve eğer başka birisi sizin hesabınız gizli ise o zaman hesabınıza bu uygulamayı indirip bakabiliyor.

Lili Nasıl Kullanılır?

Lili uygulamasını kullanabilmek için indirmeniz gerekiyor ve indirmiş olduğunuz uygulamayı açıp daha sonra hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra en az 50 takipçiniz bulunması gerekiyor tabi hesabınız da. Daha sonra gizli olan profilleri görmek , fotoğrafları HD olarak kayıt etmek ve istemiş olduğunuz kullanıcı isimlerini girmeniz yeterli olacaktır.

Lili App Ücretli Mi?

Evet. LiliApp arkadaşlar ücretli olmaktadır ve günlük sadece 4 kişinin gizli profiline bakma şansınız bulunmaktadır. Ama tabi bu 4 profil ücretsiz eğer 4 profilden fazla bakmak isterseniz o zaman ücretli sürümünü almanız gerekiyor.

lili apk ucretleri

Lili App Güvenli Mi?

Lili uygulaması aynı yukarı da bahsettiğimiz gibi havuz sistemi ile çalışan uygulamadır. Yani sizin giriş yapmış olduğunuz tüm veriler ve takip etmiş olduğunuz herkesin profilleri otomatik olarak bu uygulama içerisin de kayıt altına alınmaktadır. Aynı zaman da sizin tüm bilgileriniz ve şifreleriniz diğer gizli bilgileriniz de diğer tarafa geçme ihtimali de bulunmaktadır. Yani bu uygulama güvenli mi değil mi sizin karar vermeniz gerekiyor.

Lili Web Giriş

Birçok kişi lili uygulamasına giriş yapamıyor. Bunu yapmak için VPN kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir