League Of Legends Kayıt Olamıyorum Ne Yapmalıyım ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

League Of Legends Kayıt Olamıyorum Ne Yapmalıyım ?

0

League of Legends oyunu günümüzde büyük küçük demeden herkes tarafından oynanılan ve çok sevilen oyunlardan birisidir. Bu oyun arkadaşlar aynı zaman da MOBA türü strateji oyunudur ve Riot Games tarafından geliştirilip 27 Ekim 2009 yılında ise çıkmıştır.

League Of Legends Kayıt Olamıyorum Ne Yapmalıyım

League of Legends oyunu bu zamana kadar gelmiş gelmiş en kaliteli ve en güzel MOBA türü strateji oyunlarından birisidir. Sürekli olarak kendisini yenilemekte ve düzenli olarak yaptığı güncellemeler ile oyunu çok iyi yerlere getirmektedirler. Bu oyun da şöyle bir sistem var aynı zaman da şampiyonları açmak için yetenekleri alıp eşyalar doğrultusun da geliştirme yapabilirsiniz.

Bu oyun tamamen takım oyunudur ve rakipleri yenmek istiyorsanız ilk olarak takım işini çözmeniz gerekmektedir. Oyun içerisin de 3 farklı oyun tarzı bulunmaktadır ve toplam da ise 4 harita yer alıyor. Tabi bu oyunu oynamak istiyorsanız kayıt olmanız gerekiyor.

Lol Kayıt Ol

lol kayıt olma

League of Legends oyununa kayıt olmak aslında bakarsanız çok basittir. En aşağıya vereceğimiz linke tıklayın ve karşınıza çıkacak olan tüm alanları boşluksuz bir şekilde doldurun. Daha sonra sizin mail adresinize aktif mesajı gelecek ve oraya girerek hesabınızı aktif yapacaksınız.

Bu şekilde çok kolayca kayıt olmuş olacaksınız. Birçok kişi League of Legends oyununa bir türlü kayıt olamıyorum diyor. Eğer alanları yanlış dolduruyorsanız veya eksik bir şeyler varsa kayıt olamazsınız. En önemlisi ise kayıt olduktan sonra mutlaka hesabınıza aktif edin.

Tıkla ve Kayıt ol

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili