Kremalı Tavuk Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

Kremalı Tavuk Yanına Ne Gider

0

Kremalı Tavuk Yanına Ne Gider ?

Akşam yemeklerinde yapılan ve başlangıç çorbalarından birisi olan kremalı tavuk çorbası günümüzde en sık yapılan çorbalardan birisidir. Hem tadı hem de özel sosu ile ağızlarda enfes tat bırakmaktadır. Akşam yemeği için sizler kremalı tavuk çorbası yapacaksanız o zaman yanına da çok güzel ana yemekler yaparak sofranızı daha zengin hale getirebilirsiniz. Fakat çorbanızın yanına içecek olan Ayran tercihi yapabilirsiniz. İşte diğer tercih edeceğiniz yemekler ;

Kremalı Tavuk Yanına Ne Gider

CACIK

Cacık biliyorsunuz ki her ana yemeği tamamlayan mezelerden birisidir. İçerisinde salata ve özel çeşniler bulunduğundan dolayı tadı da daha lezzetli oluyor. Kremalı tavuk çorbasının yanına soğuk meze yapmak istiyorsanız o zaman cacık en iyi seçim olacaktır.

DOMATES ÇORBASI

Kremalı tavuk çorbasının yanına bir tane daha çorba tercih etmek istiyorsanız o zaman hem sıvı kıvamlı hem de enfes tadı olan domates çorbasını yaparak sofranızı süsleyebilirsiniz. Fakat sizler evinize gelecek misafirleriniz varsa bu şekilde iki tane çorba yapmanız daha doğru olacaktır.

RUS SALATASI

Günümüzde Rus salatası meze olarak çok tercih edilmektedir ve özellikle içerisinde Mayonez olduğundan dolayı Mayonez sevenler tarafından çok tercih ediliyor. Sizler de kremalı tavuk çorbasının yanına meze olarak Rus salatasını yapabilirsiniz.

Kremalı Tavuk Yanına ne yapsam

PATATES OTURTMASI

Patatesi çok seviyorsanız o zaman patates oturtmasını da bence çok beğeneceksiniz. Hem besin değeri yüksek hem de doyurucu özelliği oluğundan dolayı Kremalı Tavuk çorbasının yanına çok yakışacaktır.

PİRİNÇ PİLAVI

En son olarak hanımlar çorbanızın yanına ana yemek tercih etmek istiyorsanız o zaman seçiminiz pirinç pilavı olabilir. Emin olun pirinç pilavının yanına da sulu ana yemek yaparsanız akşam menünüz daha güzel olacaktır.

İlginizi Çekebilir