Bilgi Tüneli

Kremalı Makarna Yanına Ne Gider

Kremalı Makarna Yanına Ne Gider

Kremalı Makarna Yanına Ne Gider ?

Makarna günümüzde en sık ve en çok tüketilen yemeklerden birisidir. Kolay ve pratik olduğundan dolayı da herkes tarafından çok seviliyor ve aynı zaman da birden fazla çeşidi olduğundan dolayı farklı tatlar da ortaya çıkartabilirsiniz. Örnek verecek olursak kremalı makarna özellikle çocuklar tarafından çok sevilmektedir ve zevkle tüketiliyor. Tabi isteyenler makarnayı domatesli , kaşarlı veya mantarlı da yapabilir burada karar tamamen sizlere ait. Ama kremalı makarna emin olun bunlara göre daha lezzetli olmaktadır. Aynı zaman da yanına aşağıda vereceğimiz yemeklerden birisini veya birkaçına da yapabilirsiniz.

Kremalı Makarna Yanına Ne Gider

IZGARA ET

Kremalı makarnanızın yanına yakışacak en güzel yemeklerden birisi de ızgarada yapacağınız et yemeğidir. Hem kalorisi yüksek hem de et yağsız olduğundan dolayı bence makarna ile birbirini çok iyi tamamlayacaktır.

TAVUK PİRZOLA

Kremalı makarnanın yanına et tarzı veya tavuk tarzı şeyler yaparsanız ortaya gerçekten harika lezzetler çıkacaktır. Bu yüzden tavuk pirzola yapacaksanız ızgara da yaparsanız daha lezzetli olacaktır. Tavuk pirzolanın güzel olması için doğru pişirilmesi çok önemli etkendir.

Kremalı Makarna Yanına Ne yapsam

BUHARDA BROKOLİ

Makarna yemeği tek başına da yenebilir fakat yanına eğer güzel salatalar yaparsanız ortaya harika lezzetler çıkar. Bu yüzden kremalı makarnanın yanına haşlamış olduğunuz brokoli salatasını yapabilirsiniz.

HAŞLANMIŞ KABAK

Buharda haşlanarak yapmış olduğunuz kabak da kremalı makarnanın yanına bence çok yakışacaktır. Farklı bir deneyim elde etmek istiyorsanız o zaman bunu deneyebilirsiniz hanımlar.

KARIŞIK SALATA

Kremalı makarnanın yanını güzel bir mevsim sebzelerinden oluşan karışık salata yaparak süsleyebilirsiniz. Biliyorsunuz ki her yemeğin yanına mutlaka salata yapılmaktadır. Bu yüzden bol zeytinyağlı ve bol limonlu karışık salata çok iyi gidecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ