Kayıp Eşyayı Bulma Duası Hangisidir ? ( Nihat Hatipoğlu)
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Kayıp Eşyayı Bulma Duası Hangisidir ? ( Nihat Hatipoğlu)

0

Bir eşyanız evde ya da başka bir yerde kaybolduğu zaman bulabilmek için bazı dualardan yardım alabilirsiniz. İlk olarak eşyanızı bulmak için doğru duayı okumanız son derece önemli olmaktadır. Bu doğru duayı okuduğunuz zaman ise en kısa zaman da çok rahat bir şekilde kaybolan eşyanızı bulabileceksiniz. Sizlere vereceğimiz bu dualar Kuran-ı Kerim de yer almaktadır.

Kayıp Eşyayı Bulma Duası Hangisidir

Kalem Suresi 32. Ayet kaybolan eşyaları bulmak için okunacak dualardan birisidir. Bu ayetin içerisin de kaybolan bir eşyanın hayırlı bir şekilde geri alınması bulunmaktadır. İlk olarak arkadaşlar bu ayeti okuyacağınız zaman mutlaka içtenlikle okumalı ve çok iyi bir şekilde duayı kavramanız gerekmektedir.

İçindekiler

Kaybolan Eşyayı Geri Getirme Duası

İlk olarak bu duayı okumadan önce mutlaka 2 rekat namaz kılın ve daha sonra duanın kabul olması için duanızı tam okumaya gayret gösterin. Kaybolan bir eşyanızı geri getirmek için Bukalem duasını günde 25 kere okumanız gerekmektedir.

Bu edeceğiniz dua sayesinde kaybolan eşyanızı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kayıp eşya için okunan dua her zaman mantıklıdır ve sizler bu duaları okurken kalpten gelerek okursanız daha etkili olacaktır.

Kayıp Bulmak İçin Okunan Dua

Bir dua okuyacağınız zaman hangi niyetle okuyacağınız son derece önemlidir. Her zaman bir konuda dua edeceğiniz zaman Allah’tan yardım istemelisiniz ve Allahtan başka kimseden de bir şeyler ummayın.

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir