Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Daha Çok Hoşlanır ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Daha Çok Hoşlanır ?

0

Kadınlar hangi tip erkeklerden daha çok hoşlanır ? Günümüzde en çok merak edilen sorulardan birisidir ve kızlar gerçekten paraya baktıkları kadar tipe de bakıyor artık. Her kadın bir erkekle flört edeceği zaman ilk bakacağı şey hayatının aşkımı değil mi oluyor. Yani aslında şöyle düşünebilirsiniz. Biliyorsunuz ki kadınlar en çok babalarına düşkün olurlar ve bu yüzden karşısındaki erkekte babasın da aradığı özellikleri aramak ister.

Kadınlar Hangi Tip Erkeklerden Daha Çok Hoşlanır

Tabi şunun da altını çizmekte fayda var her baba mükemmel değildir. Bunun için bazı durumlarda kadınlar yanlış kriterler de olan erkeklere meyilli olarak büyük hatalar yapıyorlar. Nerde olursanız olun dünyanın her yerinde durum bu şekildedir. Kadınlar her zaman bir erkekte arayacağı özellikler anlayış ve güven olmaktadır. Bu ikisi kadın için ciddi anlamda çok önemlidir. Bunların yanı sıra ;

  • Cömert
  • İlgili
  • Zeki
  • Komik
  • Verici

bu yukarıda saymış olduklarımızda kadınların gözünde anlayış ve güven kadar olmasa da önemlidir.

Romantik olan erkekler her zaman hayal edilen gibi olur fakat bazı şeylerden çok çabuk vazgeçen erkekler olurlar. Cool tarzı takılan erkekler de genel anlamda çok şanslı olurlar. Cool takılan erkekler sıcak değildir aksine soğukturlar ve bu soğukluğu kadınlara hissettirirler. Maço tarzı karakteri olan erkekler de çok şanslı olmazlar. Şu zamanlar da ekonomik güç neredeyse kadınların elinde olduğundan dolayı maço erkek modası bir hayli geride kaldı diyebiliriz. Çok bakımlı erkekler çok sevilmeyen erkekler kategorisinde yer alır. Erkekler kendilerine bakar fakat kadınların sınırları içerisinde yer almazlar. Erkekler üzerin de yapılan araştırmalara göre ise kadınlar daha çok tüylü olan erkekleri daha çekici bulmaktadır. Vücut tüylerini alan erkekler kadınlar tarafından itici gelmektedir. Bu yüzden bir kadın her zaman tüylü sakallı erkekten daha çok hoşlanır.

İlginizi Çekebilir