İşkembe Çorbasının Yanına Ne Gider
  1. Anasayfa
  2. Yemek Tarifleri

İşkembe Çorbasının Yanına Ne Gider

0

İşkembe Çorbasının Yanına Ne Gider ?

İşkembe çorbasının içerisinde bol miktarda protein ve vitaminler vardır. Aynı zaman da doyurucu bir çorba olduğundan dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Fakat işkembe çorbası biliyorsunuz ki kokusu biraz kötüdür ve sakatat kategorisi içerisinde olduğundan dolayı sevmeyen kişiler de oluyor. Şimdi günümüzde en çok merak edilen sorular arasında işkembe çorbasının yanına ne gider ? sorusu oluyor. Bizler de bu konu hakkında araştırmalar yaptık ve bu çorbanın yanına gidebilecek en ideal ana yemekleri ve mezeleri sizlerle paylaştık. Aşağıda bulunan yemeklerden veya salatalardan istediğinizi seçip yapabilirsiniz.

İşkembe Çorbasının Yanına Ne Gider

SEBZELİ BULGUR PİLAVI

İşkembe çorbasının yanına gidebilecek en güzel tatlardan birisi de sebzeli olarak yapacağınız bulgur pilavıdır. Tabi isteyenler sebzeli yapmayı istemiyorsa o zaman sade olarak da bulgur pilavını tercih edebilirsiniz.

SALATA

Her yemeğin yanına biliyorsunuz ki meze olarak salata yapılır ve işkembe çorbasının yanına da yapılabilecek en güzel tatlardan birisidir salata. Hem sağlıklı hem de taze sebzelerle yapıldığından dolayı çorbanın yanına bence çok yakışacaktır.

PATATES SALATASI

İşkembe çorbasının yanına farklı bir tat olarak patates salatasını yapabilirsiniz. Haşlamış olduğunuz top patateslerin kabuklarını soyarak ve hem soğan hem de nar ekşisi ekleyerek çok güzel patates salatası hazırlayarak yemeğinizin yanına servis edebilirsiniz.

İşkembe Çorbasının Yanına Ne yapsam

BİBER DOLMASI

Biber dolması ev hanımları tarafından çok sevilen ana yemeklerden birisidir ve yapımı da biraz zor olduğundan dolayı eğer zamanınız varsa işkembe çorbanızın yanına tercih edebilirsiniz.

MAKARNA

En son olarak hem aperatif hem de lezzetli olan makarna da çorbanın yanına çok yakışacaktır. Makarna biliyorsunuz ki hafiftir ve yapmış olduğunuz işkembe çorbasının yanına çok iyi gidecektir.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir