Iphone Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır ? Ayarları
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Iphone Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır ? Ayarları

0

İphone gibi cep telefonların da Facebook haricin de bir de Messenger uygulaması yer almaktadır ve birçok insan bu uygulamayı kapatmak istemektedir. Bizde bu yazımızda İphone de kullanmış olduğunuz Messengerdan nasıl çıkış yapılır ve ayarları nasıldır ? onu inceleyeceğiz.

Iphone Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır

Bu işlemi yapabilmeniz için arkadaşlar facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Facebook hesabınıza bilgisayar veya telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz.

Facebook Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır?

Facebook’un messenger kısmından çıkış yapacaksanız ilk olarak Facebook’un sayfasına gelin ve güvenlik kısmına giriş yapın. Burada yapmanız gereken giriş yaptığınız yerin yazılı olduğu bir alan var onu göreceksiniz zaten. Bu alan da mevcut oturum ve hangi cihazdan giriş yaptıysanız o cihazın adı yazar. Hangi oturumu kapatmak istiyorsanız onu seçerek oturumunuzu sonlandırabilirsiniz. Bu şekilde arkadaşlar hesabınızdaki oturumu kapatabilirsiniz.

Facebook Messengerdan Nasıl Çıkış Yapılır Iphone

Facebook messengerdan çıkış yapmak istiyorsanız diğer akıllı cep telefonlarında olduğu gibi aynı şekilde İphone telefonlarında da durum aynıdır. İlk önce Facebook adresinize giriş yapıyorsunuz ve yukarıda vermiş olduğumuz detayları uygulayarak çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman da birçok kişi bunları yapmadan direkt olarak telefonundan uygulamayı silerek de bu durumdan kurtuluyorlar.

Fakat en mantıklı yol yukarıda size anlatmış olduğumuz mantıktır. Çok fazla zaman harcamadan Facebook’unuza giriş yaparak oturumunuzu çok kolay bir şekilde kapatabilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir