İphone İle Youtube Videoları Nasıl İndirilir ? 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

İphone İle Youtube Videoları Nasıl İndirilir ? 2022

0

Günümüzde İphone telefonları kullananların bizlere en çok sormuş olduğu sorulardan birisi de Youtube videolarını nasıl indiririz sorusu oluyor. İos olan cihazlarınıza Youtube’dan video nasıl indirilir ? detaylı bir şekilde göz atacağız. Android telefonlarında Youtube’dan video indirmek çok basitken İphone telefonların da bu işlem biraz zor oluyor.

İphone İle Youtube Videoları Nasıl İndirilir

İphone Youtube Video indirme nasıl yapılır ?

Youtube biliyorsunuz ki günlük yaşantımız da herkesin severek kullandığı platformlardan birisidir ve internet olmadan video izlemek mümkün olmuyor. Ama tabi eğer Premium hesabınız varsa o zaman daha öncesinde indirmiş olduğunuz videolar varsa onları izleyebilirsiniz. Ama normal şartlarda baktığımız da internet olmadan video izlemek mümkün değildir.

Youtube’da çok sevmiş olduğunuz bir video varsa ve bunu indirmek istiyorsanız o zaman arkadaşlar Documents isimli olan uygulamayı indirerek çok kolay bir şekilde videonuzu indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Documents uygulaması sayesinde İphone cihazınız da Youtube uygulamasından çok kolay bir şekil de videolar indirebilir ve indirmiş olduğunuz bu videoları da galerinize taşıyarak istediğiniz vakit izleyebilirsiniz.

Youtube’tan İphone Video indirme

İphone telefonu ilk defa kullananlar veya kullanıp da bilmeyenlerin resmen hayat kurtaran uygulamalarından birisi olan Documents uygulamasını kesinlikle kullanmalısınız. Artık bu saye de sizler de çok kolay bir şekilde telefonunuza videolar izleyip istediğiniz zaman izleyebileceksiniz.

İphone Youtube Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Farklı bir yöntemlerimizin arasında bilgisayardan indirip daha sonra İphone cihazınıza atmak vardır. Yani evinizde Pc varsa o zaman bilgisayarınıza istediğiniz videoyu indirerek , İphone cihazınızı bilgisayara bağladığınız zaman çok kolay bir şekilde videolarınızı atabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Apple Store’de bulunan birden fazla uygulamaları da kullanarak telefonunuza birden fazla videoyu da indirip kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir