İnstagram Şifremi Unuttum E postamı Bilmiyorum Çözümü
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

İnstagram Şifremi Unuttum E postamı Bilmiyorum Çözümü

0

Bizlere son zamanlar da sıkça gelen sorulardan birisi de İnstagram Şifremi Unuttum Ve E-postamı Bilmiyorum ? gibi sorular yer alıyor. Aslında arkadaşlar böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığınız zaman yapmanız gereken yöntem çok basittir. Şimdi anlatacağımız yöntemleri uygularsanız çok basit bir şekilde İnstagram hesabınızı tekrardan alabileceksiniz.

İnstagram Şifremi Unuttum E postamı Bilmiyorum

E-Postanızı bilmiyorsanız ve aynı zaman da şifrenizi unuttuysanız o zaman vereceğimiz adımları uygulayınız.

  • İlk olarak Instagram.com hesabına giriş yapalım.
  • Bu kısımda şifremi unuttum yerine tıklayalım. (https://www.instagram.com/accounts/password/reset/)
  • Bu yere arkadaşlar E-posta adresinizi girin ve daha sonra şifrenizi yenileye tıklayın.
  • E-posta adresinizi girdikten sonra karşınıza bir bağlantı gelecektir ve bu bağlantıya tıklayıp yeni bir şifre oluşturunuz ve bu şekilde instagrama giriş yapın.

İnstagram E Posta Ve Şifremi Unuttum 2022

İnstagram hesabına giriş yapabilmek için mutlaka hem E-posta hem de Şifrenin bilinmesi gerekiyor. Fakat şifreyi unuttuğunuz zaman yenileme yöntemi yaparak çok kısa zaman içerisin de giriş yapabiliyorsunuz. Ama eğer her ikisini de unutursanız o zaman işiniz gerçekten baya zor olabiliyor.

İnstagram E-posta adresimi unuttum diyorsanız o zaman İnstagram kullanıcı adı ile şifrenizi sıfırlamanız mümkün bir durumdur. Bunu yapmak için ise Instagram şifre sıfırlama linkine tıklayalım ve daha sonra kullanıcı adımızı girip “Giriş Bağlantısı Gönder” tıklayalım.

Diğer yöntemlerden birisi de eğer cep telefonu numaranız İnstagram da kayıtlı ise o zaman size bir mesaj gelecektir ve bu mesajı girerek yenileme işlemi yapabilirsiniz.

En son vereceğimiz yöntem de işinize yarayabilir. Eğer arkadaşlar İnstagram hesabınız Facebook hesabı ile bağlantılı ise o zaman Facebook üzerinden İnstagram hesabınıza çok kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Eski İnstagram Hesabıma Nasıl Girerim?

Eski bir İnstagram hesabınız varsa ve nasıl girerim ? diyorsanız o zaman bu konu hakkında da bildiklerimizi sizlerle paylaşalım. Eski olan İnstagram hesabınıza girmek için mutlaka E-posta adresinizi bilmeniz gerekiyor. E-posta adresinizi biliyorsanız o zaman İnstagram sayfasına giriş yapalım ve sonra şifremi unuttum yaparak gereken bilgileri girip hesabınızı kalıcı olarak silmediyseniz o zaman eski hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir