İletişim Pass Ne Demek ? (Red Pass İletişim) 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

İletişim Pass Ne Demek ? (Red Pass İletişim) 2022

0

İnternet ortamı biliyorsunuz ki artık hayatımızın bir parçası halin de. İnternet ortamın da daha fazla zaman geçiren insanlar bu internet paketlerinin içeriğinin daha fazla olmasının da önünü açmış bulunuyor. İşte durum böyle olduğu için de içeriği böyle bol olan paketleri de insanlar satın almak zorunda kaldı.

İletişim Pass Ne Demek

Vodafone ise bu nokta da çok iyi bir şeye adım attı ve kullanıcılarına en uygun olan internet paketlerini sunmaya başladı. Vodafone biliyorsunuz ki Şans Çarkı ile insanlara bedava konuşmalar ve internet paketleri sunuyordu ve bunun yanı sıra yeni çalışmalar da yapmaya başladıklarını ifade edelim. Özellikle insanların her türlü istek ve şikayetlerini göz önünde bulunduran müşteri hizmetleri bu konuları dikkate alıyor ve Vodafone’de kullanıcılarına daha iyi şeyler yapmak için çalışıyorlar.

İçindekiler

Vodafone İletişim Pass Ne Demek?

Günümüzde ise son zamanlar da en çok arattırılan sorular arasında İletişim pass nedir ? sorusu oluyor. Bizde bu konu hakkında netten araştırma yaptık ve edinmiş olduğumuz bilgileri sizlerle paylaştık. İlk olarak arkadaşlar Vodafone iletişim pass paketini satın alan kişiler ister whatsapp isterlerse de messenger kullansınlar hiç fark etmez herhangi bir şekilde ekstra ücret vermezsiniz.

Bunun yanı sıra hem faturalı hem de faturasız olan hatlar için çok güzel farklı hizmetler de bulunmaktadır. Faturasız hattınız varsa o zaman İletişim pass için faturanıza ek olacak şekilde ayda sadece 12 TL ücret ödemesi yaparak sahip olabilirsiniz. Faturasız olan hat sahipleri aynı zaman da ister günlük ister haftalık isterlerse de aylık olarak yapabilirler. Yani bu tamamen sizlere kalmış bir durum.

Günlük yapacaksanız o zaman sadece 1 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için ise ; GUNLUK ILETISIM yazarak 7000’e kısa mesaj göndereceksiniz. Haftalık yapmak için ise HAFTALIK ILETISIM yazarak 7000’e gönderin. Haftalık olanın ücreti arkadaşlar 4 TL olmaktadır.

En son olarak İletişim pass’ta aylık yapabiliyorsunuz. Bunu yapmak için mesajlar bölümüne gelin ve oraya PASS ILETIŞIM yazıp 7000’e kısa mesaj yollayın. Paketin ücreti 10 TL’dir.

İlginizi Çekebilir