İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

İğne Oyası Yemeni Örnekleri Ve Modelleri 2022

0

Çeyizlik dendiği zaman genel olarak akla ilk gelen modeller içerisin de iğne oyası yemeni modelleri gelmektedir. El emeği ve göz nuru olan bu yemeniler her sene marifetli ve hamarat kadınlarımız tarafından yapılmakta daha sonra da genç kızların çeyizliklerine konmaktadır. Zaten biliyorsunuz ki iğne oyası çok eski zamanlara dayanmaktadır ve eskiden çok çeşit yokken şimdiler de çeşit çeşit renk renk modeller yer almaktadır.

2022 İğne Oyası Yemeni Örnekleri

İğne oyası yemeni örnekleri yaptığınız zaman renkli ipler ile yaptığınızda taşlar , pullar veya farklı süslemeler ile işlemeler yaparsanız o zaman el işiniz de ona göre daha mükemmel olacağından emin olabilirsiniz. Özellikle iğne oyasında yemeniye motif yapılacağı zaman en çok tercih edilenler arasında çiçek türleri yer almaktadır. Tabi yapacağınız süslemelerin boyutlarını kendiniz büyütüp veya küçültebilirsiniz.

İçindekiler

İğne Oyası Yemenlerinde İşleme Örnekleri

Sizler hanımlar uyum ve estetiği bir arada yapmak bunu yakalamak istiyorsanız o zaman ilk olarak göz nizamını yakalamanız gerekiyor. Yani bu duruma örnek verecek olursak çok sevmiş olduğunuz bir kelebek işlemesi yaptınız ve yaptığınız yemeniye eklemek istiyorsunuz. İşte kelebek motifinin yapmış olduğunuz yemenize uygun renklerde , boyutlarda ve biçimde olması gerekmektedir.

2023 İğne Oyası Yemeni Örnekleri

Süsleme olarak ne eklerseniz ekleyin isterseniz fiyonk ekleyin mantık yine aynı olmaktadır. Bu sene ise iğne oyasından yapılan yemeniler gerçekten çok güzel şahsen bizim çok ama çok hoşumuza gitti diyebiliriz. Eğer sizlerin de hoşuna gitti ise o zaman en güzel modelleri aralarında seçerek genç kızınız varsa onun çeyizine yapmaya başlayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

basit İğne Oyası Yemeni Örnekleri
çeyizlik İğne Oyası Yemeni Örnekleri
değişik İğne Oyası Yemeni Örnekleri
en güzel İğne Oyası Yemeni Örnekleri
en yeni İğne Oyası Yemeni Örnekleri
farklı İğne Oyası Yemeni Örnekleri
güzel İğne Oyası Yemeni Örnekleri
İğne Oyası Yemeni Örnekleri 2022
İğne Oyası Yemeni Örnekleri 2023
İğne Oyası Yemeni Örnekleri basit
İğne Oyası Yemeni Örnekleri çeyizlik
İğne Oyası Yemeni Örnekleri kolay
İğne Oyası Yemeni Örnekleri
kolay İğne Oyası Yemeni Örnekleri
yeni İğne Oyası Yemeni Örnekleri
yeni sezon İğne Oyası Yemeni Örnekleri
yepyeni İğne Oyası Yemeni Örnekleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili