Herkesin İlgisini Çeken Yeni Bayan Örgü Eldiven Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Herkesin İlgisini Çeken Yeni Bayan Örgü Eldiven Modelleri

0

Bayanlar kıyafet kombinasyonu yaptıktan sonra mutlaka olarak aksesuar seçimlerini de ona göre yapar ve çok büyük önem verirler. Eğer aksesuar seçimi yapacağınız zaman şıklık ve zariflik olarak güzel olanları seçerseniz o zaman şıklığınıza daha çok şıklık katmış olursunuz. Bu yazımızda ise 2021 yılının kış ayına özel olarak el örgüsünden yapılmış harika eldiven modellerini inceleyeceğiz. Biliyorsunuz ki zaten el emeği ile yapılan her şey güzel oluyor ve günümüzde ise hazır parçalar çok fazla alınmamaya başlandı.

Sizler mesela dışarı çıkacağınız zaman kendinize göre kombinasyon yaptıysanız ve aksesuar olarak da güzel eldiven seçimi yaparak daha farklı görünüm elde edebilirsiniz. Burada bulunan eldivenlerin hepsi hanımlar tığ işinden yapılıyor. Tabi sadece tığ değil şiş ile de yapılıyor fakat şiş biraz daha uğraştırıcı olduğundan dolayı sizlere önerimiz tığ işi oluyor. Renk renk desen desen olarak yapılan örgü eldiven örneklerine bence sizler de çok bayılacaksınız.

BU YILIN EN GÖZDE ÖRGÜLERİ : BAYAN ELDİVEN MODELLERİ

Fakat eldiveni yapmadan önce ip seçimi yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz de fayda vardır. Mesela modeli nerde kullanacaksınız veya hangi kombine göre yapmak istiyorsunuz gibi. Bunları göz önünde bulundurup o şekilde yapmanız veya dışarıdan satın almanız daha doğru seçim olacaktır. Bizler zaten bu yıl en popüler olan örgü eldivenlerini sizlerle paylaştık. Yani hepsi en çok yapılan hepsinin de yapımı son derece basittir. Tığ işini bilmeyen bayanlarımız varsa şiş ile de yapabilir ama şunu hatırlatalım şiş ile yaparsanız eldiveniniz biraz kalın olabilir bunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir