Her Derde Deva İsmi Azam Duasının Anlamı ve Meali
  1. Anasayfa
  2. Dini Konular

Her Derde Deva İsmi Azam Duasının Anlamı ve Meali

0

İlk olarak şunu söylemek istiyoruz ki dua her zaman en önemli etkenlerden birisidir ve Allah ile aranızdaki köprü gibi düşünebilirsiniz. Allah’a erişmek için herkesin yapması gerekenlerden birisi de dua etmektir. Duaların ise en büyükleri arasında İsmi Azam duası karşımıza çıkmaktadır. Bu dua en büyük dualardan birisidir ve Allah tarafından görülmekte , duyulmakta ve aynı zaman da karşılığı da verilmektedir.

İsmi Azam Duası

İsmi Azam duasını sadece bir şeyleri öğrenmek veya Allah’tan yardım almak için değil Allah’ı hatırlamak için de bu duayı okuyabilirsiniz. Her zaman doğru olan şeyleri yapmak ve Allah’tan medet umabilmek için bu duayı okursanız kurtuluşa erersiniz. Hatta peygamber efendimiz de bu duanın çok iyi olduğunu ve sık sık okunması gerektiğini de söylemiştir.

Aynı zaman da bir derdiniz varsa ve derdinizi çözmek için de İsmi Azam duasını okuyabilirsiniz. Fakat arkadaşlar şunu belirtmek isteriz ki her duayı okurken içtenlikle okumanız son derece önemlidir. Yani İsmi Azam duasını ne kadar içtenlikle ve doğru bir şekilde okursanız yararını o kadar çok görürsünüz.

İsmi Azam Duası Dinle

İsmi Azam duasını okumanın yanı sıra isteyenler dinleyebilir. Biz video olarak İsmi Azam duasını aşağıya ekledik ve hemen bu duayı açarak dinlemeye başlayabilirsiniz. Emin olun duayı dinledikten sonra içiniz çok rahatlayacak bir birçok şeyden de arınmış olacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adım yeşim ve 32 yaşında evliyim 1 çocuk annesiyim. Evde boş kaldığım zamanlarda ek gelir olsun diye bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum. Gezmeyi çok severim ve en korktuğum hayvan ise yılandır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir