Hangi Tür Erkekle Evlenilmez ? Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Hangi Tür Erkekle Evlenilmez ? Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

0

Günümüzde kızlar tarafından en çok merak edilen sorular arasında şu vardır. Hangi Türk erkekle evlenilmez ? Aslın da bakarsanız bu sorunun cevabı Anne de gizliyor. Çünkü anne kızının tüm huylarını bildiğinden dolayı ona uygun olabilecek en uygun eşi de tespit edebilir. Üstelik annenin bu konuda yapacağı tespitte ise yanılma payı baya düşük oluyor. İlk olarak damat adayı zaten Annenin onayından geçmesi gerekiyor ama geçemezse yolun gösterilmesi en doğru hareket olacaktır. O vakit evlenilmesi en riskli ve uzak durulması gereken erkekler kimlerdir ?

Hangi Tür Erkekle Evlenilmez
  • Saygısız
  • Ukala
  • Pinti
  • Kıskanç

Bu tarz erkeklerden uzak durmanız sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.

  • Saygı biliyorsunuz ki en önemli kavramlardan birisidir ve bu yüzden ilişkinin ana temeli saygıdan geçer. Hatta bu saygı konusunu uzmanlar da savunmaktadır. Bu yüzden evliliğin sağlam olması için saygının da olması gerek. Çiftler çünkü birbirlerine ne kadar saygılı olur ona göre hareket ederlerse ilişki de o kadar iyi ve güzel geçer.
  • Ukala olan erkekler ise kadın bir hareket yapacağı zaman onların atacak oldukları adımı engellerler. İlk olarak kadınlar havalı diye bu tarz erkekleri severler fakat belli bir noktadan sonra hayatları çileye dönmeye başlar.
  • Kıskanç yapıda olan erkekler ise kadına hayatı resmen zehir ederler. Çünkü erkek genel olarak her şeyden kadınını kıskanacağından dolayı çok sağlıksız boyutlara kadar çıkılabilir. Bu yüzden aşırı kıskanç olan erkekler size uygun değildir.
  • En son olarak pinti yapıda olan erkekler bütün konular da pinti olurlar. Pinti olan erkek ilişkiye hiçbir zaman bir şeyler katmak istemez ve bu yüzden ilişki de sorunlar meydana gelmeye başlar.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir