Bilgi Tüneli

Güzel Sözler Anlamlı , Uzun Ve Kısa

Günümüzde artık sosyal medya hayatımızın bir parçası oldu ve özellikle instagram ‘da sözler çok paylaşılmaktadır. Güzel sözler de ise uzun olmasından dolayı insanlar yanlış anlayabiliyor. Ancak şunu sizlere söylemek isteriz ki sözlerin güzel olması uzunluğuna bağlı bir durum değildir.

anlamlı Güzel Sözler

Çünkü eskiden günümüze kadar şairlerden en vurucu ve en güzel sözler söylenmektedir ki bunlardan bazıları uzundur. Fakat tabi uzun sözleri okumak bir hayli zor olmasından dolayı kısa sözler günümüz de daha çok tercih edilmektedir. Sizler de mesela hem güzel hem de anlamlı kısa sözleri tercih ederek sosyal medya hesabınız da paylaşımlar yapabilirsiniz.

Hem kısa hem de güzel söz göndereceğiniz zaman konuya odaklanmanız burada çok önemli olmaktadır. Çünkü sözlerin içerisin de her zaman bir anlam yatar ve bunu karşı tarafa iletirken bunu göz önünde bulundurmanız önemli bir konudur. Mesela karşınızda ki kişi kız ve siz çok seviyorsunuz. İşte kısa ve güzel sözlerden aşkla ilgili olan sözü seçerek ona gönderim yapıp aşkınızı bu şekilde anlatabilirsiniz.

en güzel Güzel Sözler

İçindekiler

EN ANLAMLI SÖZLER

Güzel ve anlamlı sözler karşı tarafa göndereceğiniz veya paylaşacağınız zaman tek bir düşünce ile gönderim yapılmamalıdır. Yani sözün içerisine bakıp ona göre gönderim yapın. Burada duygularınız çok önemlidir arkadaşlar.

İnstagram , Twitter veya Facebook gibi hesaplarınız da her türlü sözler hakkında paylaşım yapabilirsiniz. Yılbaşı , Doğum günleri , sevgililer günü vs gibi özel anlarda bile söz paylaşımların da bulunabilirsiniz. Söz paylaşımların da genel olarak Facebook başı çekmektedir ve arkasından hemen İnstagram , Pinterest ve Twitter gelmektedir.

Sizler de burada paylaşmış olduğumuz en güzel ve en anlamlı sözleri seçerek ister sosyal medya hesaplarınız da isterseniz de Whatsapp ile sevdiklerinize resimli olarak yollama yapabilirsiniz.

Güzel Sözler ağır
Güzel Sözler anlamlı
Güzel Sözler aşk
Güzel Sözler dini
Güzel Sözler facebook
Güzel Sözler instagram
Güzel Sözler kısa anlamlı
Güzel Sözler kısa aşk
Güzel Sözler kısa mevlana
Güzel Sözler kısa
Güzel Sözler mevlana
Güzel Sözler paylaş
Güzel Sözler resimli
Güzel Sözler tumblr
Güzel Sözler twitter
Güzel Sözler
resimli Güzel Sözler
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ