Güzel Dantel Pike Takımı Modelleri Ve Örnekleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Güzel Dantel Pike Takımı Modelleri Ve Örnekleri

0

Pike takımı denildiğinde aklımıza ilk gelen tabiki de birbirinden güzel işlemeli dantelli pikeler olur. Bunun sebebi de çeyizlerimizin en nadide, olmazsa olmaz parçası olmasıdır. Günümüzde hala daha vazgeçilmez bir parça olan dantelli pike takımları çeyizlerin arasında en değerli olanıdır.

El emeği göz nuru dantellerin artık kullanılmadığı düşünülse de çeyiz sandığınıza eklemek isteyeceğiniz hem de yatak odanızı süsleyecek en zarif pike takımı dantellerin 2021 yılı modellerini sizler için bir araya getirdik.

Çeyizlik İçin Yapılan Dantel Pike Takımları

Dünyaca ünlü markaların pahalı fiyatlara satıldığı pike takımlarını satın alıp masraf yapmak yerine hem kendiniz yapabileceğiniz hem de serdiğinizde herkesin ilgi odağı olacak yeni model pike takımları, zarifliğiyle de göz kamaştırıyor. Tığ işi yapmayı bilenlerin rahatlıkla hazırlayabileceğini ve bilmeyenlerinde videolardan kısa sürede öğrenebileceği modeller, yatak odalarında ferah ve rahat bir görünüm oluşturacaktır.

Pratik yapımlarıyla da gelir kaynağınız haline getirebileceğiniz pike takımları, çeyizinizin vazgeçilmez parçası haline gelecek. İster evinize yapın isterseniz de çeyiz için hazırlayın.

Dantelli pike takımlarını artık istediğiniz şekilde yapabilir, takımlarınıza şıklık katabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz en yeni modellere gelin hep beraber göz atalım.

Hanımlar aynı zaman da evde genç kızlarınız varsa ve onların çeyizlikleri için modeller arıyorsanız bence burada bulunan modellerden kesinlikle yararlanabilirsiniz. Hepsini de sizler için özenle seçtik ve sayfamıza sıra sıra ekledik. Beğenmiş olduğunuz modeli seçerek hemen dantel pike yapmaya başlayın.

İlginizi Çekebilir