Bilgi Tüneli

Gittigidiyor Worldpuan Nasıl Kullanılır ?

Bankacılık sistemi kullanıyorsanız ve binlerce kişinin de merak etmiş olduğu o soruyu sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda günümüzde en çok merak edilen gittigidiyor’un worldpuanı nasıl kullanılır ? sorunu hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız. Alışveriş deneyimine daha yeni başlayanlar bu tarz konuları ilk bilmezler ve bizler de bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Gittigidiyor Worldpuan Nasıl Kullanılır

Şimdi arkadaşlar gittigidiyor.com mağazalarında Yapı Kredi Worldpuan kullanmanız için ilk olarak ödeme işlemini yapmak için aşağıdakilere göz atınız.

  • Alacağınız ürünü seçiniz,
  • Sepetinizden ödeme sayfasına gidin,
  • Worldpuan kullanacağınız kart bilgisini giriniz,
  • Ekranda hazır olan Worldpuanınız otomatik olarak görünecektir.

Eğer internet üzerinden alışveriş yapmıyor bunu fiziksel mağazalar da yapacaksanız o zaman puan kullanımız buna göre dezavantajlı olabilir. Çünkü kartınız da bulunan puan en az yapacağınız alışveriş tutarı kadar olması çok önemlidir.

Yani kısaca şöyle açıklayalım sizlere puanı kullanıyorsunuz ve geri kalanı kartın kendi bakiyesinden çekme gibi bir seçenek maalesef bulunmaz. Bu yüzden eğer kampanyalara katılmıyorsanız veya çok düşük puanlarınız varsa o zaman bunu çoğu alışverişiniz de değerlendiremezsiniz. Bunun için her zaman kampanyaları yakında takip etmeniz son derece önemlidir. Banka zaten size özel olarak birden fazla kampanya sunar ve ona göre puan belirler. Eğer sizler bu kampanyalara katılır ve düzenli yaparsanız o zaman ciddi anlamda puanlar toplayabilir bunları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ