Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor ?

0

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor ?

Pandemi patlak verdiğinden bu zamana kadar evden çıkıp alışveriş yapmak istemeyenlerin bel kemiği olmuştur getir. Özellikle sokağa çıkma yasağı olduğu zaman insanların hemen akıllarına Getir gelmektedir ve en çok merak edilen soru ise Getir gece çalışıyor mu ve çalışma saatleri kaç kaç ? Soruları oluyor. İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki Getir 7/24 hizmet vermektedir.

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor

2015 yılında hizmete giren Getir pandemi sürecinde çok hızlı bir şekil de yükselmeyi başarmıştır. Türkiye çapında ise yaklaşık olarak 29 ilde yer almaktadır , 400’den fazla da deposu bulunmaktadır.

Pandemi süreci boyunca özellikle büyük şehirlerde mobil uygulaması olarak getir çok kullanılmaktadır. Günün her saati çok fazla sipariş verilmektedir.

Getir Çalışma Saatleri

Getir’in çalışma saatlerini merak ediyorsanız bu konuda sizlere açıklık getirelim. Getir’in herhangi bir saati bulunmamaktadır. Fakat şuanda pandemi olduğundan dolayı 7/24 saat hizmet veriyor. Pandemi bittiği zaman çalışma şekilleri değişebilir.

  • Hafta içi saat 08:00 ile 24:00 arası
  • Hafta sonu saat 08:00 ile 24:00 arası
  • Getir yemek 07:00 ile 24:00 arasında hizmet vermekteydi.
Getir Çalışma Saatleri

Uygulamayı telefonunuza indirerek dakikalar içerisinde sipariş verip 15 dakika içerisinde siparişiniz kapınıza kadar gelmektedir. Aynı zaman da isteyenler uygulama üzerinden kuryeye not da bırakabilir.

Getir Pazar Saat Kaça Kadar Açık

En çok merak edilen sorulardan birisi de Getir pazar günleri hizmet veriyor mu ? sorusu oluyor. Getir pazar günleri de hizmet vermektedir. Yani sizler haftanın 7 günü boyunca 7/24 sipariş verebilirsiniz. Sipariş vereceğiniz zaman ise evinizde bebek falan varsa o zaman uygulamaya üzerinde kapının çalışmamasını seçebilirsiniz. Kurye gelir kapıya koyar ve gider.

Getir Saat Kaçta Kapanıyor

Getir saat kaçta kapanıyor ? Getir 7/24 hizmet vermektedir ve istediğiniz zaman sipariş verip kapınıza kadar teslim edilmektedir. Şuanda pandemi olduğundan dolayı çalışma saatleri 08:00 ile 24:00 olmaktadır. Pandemi bittiği zaman saatler de değişiklikler olabilir.

Merhabalar benim adım sevilay ve yaşım 20. Şuanda üniversite de bilgisayar mühendisliği okumaktayım ve boş zamanlarım da bilgituneli.com sitesine makale yazıyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir