Facebook Gizli Profil Görme 2022 Gerçek mi ?
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Facebook Gizli Profil Görme 2022 Gerçek mi ?

0

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından birisi de Facebook’tur. Facebook’ta en çok merak edilen sorular arasında gizli profil görme konusu oluyor ve bunu sizlerle paylaşmadan önce Facebook’ta gizlenen profilleri görmek imkansız bir durumdu. Ama merak etmeyin arkadaşlar sizlere çok güzel haberlerimiz var. Artık gelen son güncelleme sayesinde Facebook gizli profil görme mümkün hale geldi. Artık sizler de merak etmiş olduğunuz kişilerin hem fotoğraflarına hem arkadaşlarına hem de hesap profiline bakabileceksiniz.

Facebook Gizli Profil Görme

Not : Facebook’ta gizli profil görme aslında bakarsanız günümüzde imkansız olarak biliniyor. Çünkü Facebook her geçen gün gizlilik korumak için ciddi adımlar atarak güncellemeler yayınlamaktadır. Ama şimdi bizler deneyeceğimiz farklı yöntemler ile Facebook gizli profillere bakabileceğiz.

Facebook Arkadaş Olmadan Profil Görme

Facebook’ta gizlenen arkadaşları ve gizlenen fotoğrafları görmek istiyorsanız o zaman sizlere vereceğimiz bu yöntemi kesinlikle deneyin.

  • İlk olarak kimin profil bilgisini görmek istiyorsanız o kişiye mesaj yollayın.
  • Siz böyle yaptığınız için Facebook bir süre boyunca mesaj atmış olduğunuz kişinin profilini size gösterir.
  • Bundan sonra eğer karşı taraf size mesaj atarsa o zaman profilini rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Mesaj atacağınız zaman da rastgele atmak yerine soru sorabilirsiniz. Çünkü bu şekilde cevap alma oranınız daha yüksek olur.

Facebook Gizli Hesap Profil, Fotoğraf, Arkadaş Listesi ve Story Görme

Facebook her güncelleme de çok sıkı önlemler almaya devam ediyor ve yukarı da paylaşmış olduğumuz yöntem sayesinde fotoğraflara bakabilirsiniz. Ama Facebook’ta gizli hesap olduğu zaman o kişinin hem arkadaş listesini hem de hikayelerini görmeniz neredeyse imkansızdır. Çünkü o kişi ile sizler arkadaş olmadığınızdan dolayı Facebook o kişinin bilgilerini size göstermiyor.

Bu konu hakkında çok araştırmalar yaptık ve her yolu denedik fakat hiçbir yöntem maalesef arkadaşlar çalışmadı. Kapalı olan hesapları Facebook her yere kapatıyor ve bizler ne yaparsak yapalım göstermiyor.

Ama şöyle bir yöntem denemesi yapabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye arkadaş isteği yollayıp eğer arkadaş isteğinizi kabul ederse o zaman profilini bu şekilde görebilirsiniz. Kişi arkadaş listesini kapatırsa onu göremezsiniz fakat paylaşmış olduğu gönderimleri görebilir , beğenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir