Evde Yapılabilecek İşler: Penye Ve İplik Temizleme İşi
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Evde Yapılabilecek İşler: Penye Ve İplik Temizleme İşi

0

Birçok bayan evde oturduğu yerden para kazanmak istiyor ve aslında bakarsanız bu olmayacak bir durum değil. Çünkü evde yapılabilecek o kadar iş imkanı var ki bunu saymakla bitiremeyiz. Hem ev işlerinizi kolayca yapabileceksiniz hem de hiçbir şekilde yorulmadan evde penye ve iplik temizleme yaparak ekstra para kazanacaksınız.

Penye ve iplik temizleme işi

Eğer oturmuş olduğunuz yer de birden fazla tekstil alanında çalışmakta olan firmalar bulunuyorsa o zaman firmaya giderek iplik temizleme işi hakkında görüşmeler yapabilirsiniz. Firmalar genel olarak kendi bünyelerin de eleman çalıştırmaya pek sıcak bakmazlar , bunun yerine ev hanımlarına yönelirler.

İplik Temizleme İşi Nasıl Yapılır

İplik temizleme işi hanımlar gerçekten çok kolay işlerden birisidir. İlk olarak size malzemeler getirilir ve daha sonra temizleyeceğiniz ürünler verilir. Fakat ne olursa olsun temizleyeceğiniz ürünlere zarar gelmemesi son derece önemlidir. Bu yüzden ürüne çok değer verip ona göre yapmanız gerekiyor.

Yapacağınız bu iş sayesin de ise hem çok fazla kazanç elde edeceksiniz hem de evde boş oturmamış olacaksınız. İplik temizleme işi aldığınız zaman elinize bir makas alıyorsunuz ve daha sonra işe başlıyorsunuz. Penyelerin üzerin de bulunan desenleri hiçbir şekilde bozmadan iplikleri temizliyorsunuz.

Buradaki asıl amaç kıyafetin üzerinden sarkan fazla olan ipleri kesmektir. Çok kısa zaman içerisin de ise mantığı çözdüğünüz zaman hem eliniz çok hızlı olacak hem de 1 gün içerisin de mesela 5 tane yapıyorsanız 10 tane yapacaksınız.

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK İŞ SORGULAMASI YAPABİLİRSİNİZ.

  1. ADRES TIKLA
  2. ADRES TIKLA

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili