En İyi Ücretsiz Basit Photoshop Alternatif Programları
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

En İyi Ücretsiz Basit Photoshop Alternatif Programları

0

Artık günümüzde biliyorsunuz ki özellikle genç kızlar tarafından fotoğraf çekmek ve çekilmek adeta bir moda haline geldi. Özellikle çekilmiş oldukları bu fotoğrafları daha güzel hale getirmek için genel olarak Photoshop kullanmaktadırlar. Bu yazımız da ise hem en iyi hem de ücretsiz olan Photoshop programları nelerdir ? bunlara göz atacağız.

En İyi Ücretsiz Basit Photoshop Alternatif Programları

En İyi Ücretsiz Basit Photoshop Alternatif Programları

  1. Design Wizard;
  2. Adobe Photoshop Express;
  3. Pixlr Online;
  4. Photo Pos Pro;
  5. Photoscape;
  6. Zoner Photo Studio;
  7. Befunky Ücretsiz fotoğraf kolajları;
  8. Zoner Photo Studio

Design Wizard (Kullanımı Kolay Grafik Tasarım Programı)

Design Wizard

Bu program arkadaşlar kullanımı hem çok kolay hem de tasarımı süper. Kullanımı çok basit olduğundan dolayı sizler sadece dakikalar içerisin de hem videolarınızı hem de fotoğraflarınızı çok güzel yapabilirsiniz. Aynı zaman da Design Wizard programın da ücretsiz özelliklerde bulunmaktadır.

Adobe Photoshop Express Fotoğraf Kolay Oluşturma

Adobe Photoshop Express Fotograf Kolay Olusturma

Hem kullanımı çok basit hem de online olarak kullanımı olduğundan dolayı genel olarak photoshop arayanların birçoğu Adobe Photoshop Express programını kullanmaktadırlar. Fakat bu program da çok fazla özellik yoktur ama bunlara rağmen çok iyi performans sağlar.

Pixlr Online Fotoğraf Düzenleme Programı

Pixlr Online Fotograf Duzenleme Programi

Pixlr programı genel olarak fotoğraflarınızın üzerinde bulunan arka planı değiştirme de en iyi programlardan birisidir. Bu program da özellikle indirme veya kurma gibi işlemler olmadığından dolayı insanlar genel olarak bu programı çok seviyor ve ilk tercihleri arasın da yer alıyor.

Photo Pos Pro  Ücretsiz Photoshop Alternatif Programı

Bu program genel olarak biraz da olsa Photo Shop programına benzemektedir. Tabi bu programa benzese bile içerisin de bulunmuş olduğu birden fazla özellikten dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle fotoğraflarınızı bu program sayesinde en ufak olan değişikliklerle bile harika yapabilirsiniz. Kullanımı da ilk bakışta çok zor gelebilir ama aslın da alışınca çok kolay olduğunu göreceksiniz.

Photoscape Ücretsiz Resim Düzenleme Programı 2022

Photoscape programı günümüzde yıllardan beri kullanılan ve aynı zaman da çıktığından bu yana hiçbir şekilde ücret talep etmeyen programlardan birisidir. Aynı zaman da hem Facebook hem de İnstagram hesabınız için harika fotoğraflar yapabilir ve çevrenizdeki insanlara yapmış olduğunuz bu fotoğrafları beğendirebilirsiniz. Photoscape Programını kullanmak çok basittir.

Zoner Photo Studio Fotoğraf Düzenleme Programı

Zoner Photo Studio

Photoshop programı öğrenmek istiyorsanız o zaman mutlaka ilk olarak tercih edeceğiniz program Zoner Photo Studio programı olacaktır. Bu program da ufak değişikler yapabilir ve yapacağınız fotoğrafları Facebook ve İnstagram gibi hesaplarınız da kullanabilirsiniz. Yeni başlayanlara biraz bu program zor gelebilir fakat alıştıktan sonra çok basit gelecektir. Ama tüm özellikleri kullanmak istiyorsanız o zaman Zoner Photo Studio pro sürümünü almanız gerekecektir.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir