En Güzel İğne Oyası Modelleri 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Güzel İğne Oyası Modelleri 2022

0

Geçmişten günümüze gelen en güzel kültürel miraslardan birisi de hiç kuşkusuz iğne oyası işçiliğidir. ‘’El emeği göz nuru’’ deyiminin en güzel ve zarif örneklerinden biri olan iğne oyası örnekleri ve çeşitleri farklı renkleri ve motifleriyle hepimizi heyecanlandırıyor.

İğne Oyası Modelleri 2022

Hayal gücü ve ince işçilikle buluşan bu modellere her yıl bir yenisi ekleniyor. Özellikle havlu ve yazma kenarlarına büyük bir zarafetle işlenen iğne oyası motifleri için sanat eseri benzetmesini yapmak hiç de yersiz olmaz.

2023 İğne Oyası Modelleri

Kullanmaya kıyamayacağınız ve bir sanat eseri gibi sergilemek isteyeceğiniz iğne oyası modellerinden en çok tercih edilenleri genellikle renkli çiçek motifleri oluyor. Özellikle çeyizlik iğne oyası modelleri için tercih edilen kırmızı çiçek motiflerinin görüntüsü ise bir başka. Genç kızların büyük beğenisi toplayan bu modeller eltileri bile kıskandıracak türden.

İğne oyam kimsede olmayan farklı bir model olsun, 2022 yılına damga vursun diyorsanız bir iğne oyası modelinde iki motifi aynı anda kullanmayı deneyin. Eminim oldukça başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Bunun için iki farklı çiçek motifini sırayla işlemeyi tercih edebileceğiniz gibi bir geometrik şekil ve çiçek motifini de bir arada kullanabilirsiniz.

basit İğne Oyası Modelleri

Örneğin ‘’keloğlan iğne oyası’’ motifini kullanacaksanız her motifin arasına küçük yuvarlaklar yapmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle iğne oyası örnekleri yazma ve havlularınızda farklı bir hava yaratacak ve kimsede olmayan farklı bir modele sahip olma şansını yakalayacaksınız.

harika İğne Oyası Modelleri
2022 İğne Oyası Modelleri
İğne Oyası Modelleri 2023
İğne Oyası Modelleri basit
İğne Oyası Modelleri kolay
İğne Oyası Modelleri
kolay İğne Oyası Modelleri
rengarenk İğne Oyası Modelleri
yapımı kolay İğne Oyası Modelleri
yeni İğne Oyası Modelleri
yeni sezon İğne Oyası Modelleri
yepyeni İğne Oyası Modelleri
çeyizlik İğne Oyası Modelleri
çok güzel İğne Oyası Modelleri
değişik İğne Oyası Modelleri
en güzel İğne Oyası Modelleri
en yeni İğne Oyası Modelleri
farklı İğne Oyası Modelleri
güzel İğne Oyası Modelleri
İlginizi Çekebilir