En Güzel İğne Oyaları Modelleri 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

En Güzel İğne Oyaları Modelleri 2022

0

Çeyizlik İçin İğne Oyaları

Çeyizlik dendiği zaman genel olarak akla ilk gelen el işlerinden birisi de iğne oyaları modelleri oluyor. Birçok kişi iğne oyasını severek yapmaktadır ve o kadar çok çeşitleri var ki bunlar ; havlu kenarı , sehpa takımları , yazmalar ve baş örtüleri olmaktadır. Yani aklınıza gelebilecek en güzel el işlerini yapıp genç kızlarınızın çeyizlerine koyabilirsiniz.

2022 İğne Oyaları Modelleri

İğne oyası genel olarak 3 boyutlu olur ve fazla emek getiren el işlerinden birisidir. Yani iğne oyasında bir şeyler yapmak istiyorsanız kesinlikle el işini bilmeniz gerekmektedir. Çünkü örgüye oranla biraz zahmetli ve zordur. İğne oyası ile en çok yapılanlar arasında havlu kenarları yer almaktadır. Eğer genç kızınıza çeyizlik için iğne oyasından el işi yapacaksanız bu havlu kenarı ya da yazma modeli olabilir.

2023 İğne Oyaları Modelleri

Gelin mevlitlerinden ise sık sık kullanılanlar arasında iğne oyasından yapılan namaz baş örtüsü modelleri yer alıyor. İğne oyası yapacağınız zaman ilk defa yapacaksanız mutlaka en basit modellerden başlamanız gerekiyor. Çünkü el mahareti ile sabır gerektiren bir iş olduğundan dolayı basit modeller yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

İğne oyasıyla yapılan örnekler arasında ise bu sezon en çok dikkat çekenler arasında çiçek motifli desenler yer alıyor. Genel olarak bu modellere bu sezon daha çok ağırlık verilmektedir. Motif olarak ise gelincik , menekşe , lale ve papatya gibi modeller daha çok tercih ediliyor. O zaman isterseniz 2022 yılına özel olan iğne oyası modellerine daha yakından göz atalım.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

basit İğne Oyaları Modelleri
çeyizlik İğne Oyaları Modelleri
değişik İğne Oyaları Modelleri
en güzel İğne Oyaları Modelleri
en yeni İğne Oyaları Modelleri
farklı İğne Oyaları Modelleri
güzel İğne Oyaları Modelleri
İğne Oyaları Modelleri 2022 kolay
İğne Oyaları Modelleri 2022
İğne Oyaları Modelleri 2023
İğne Oyaları Modelleri basit
İğne Oyaları Modelleri boncuklu
İğne Oyaları Modelleri en güzel
İğne Oyaları Modelleri kolay
İğne Oyaları Modelleri yazma
İğne Oyaları Modelleri yeni
İğne Oyaları Modelleri
kolay İğne Oyaları Modelleri
yeni İğne Oyaları Modelleri
yeni sezon İğne Oyaları Modelleri
yepyeni İğne Oyaları Modelleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir
Kumral Saç Rengi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir