En Güzel Havalı Ve Farklı Facebook Kapak Fotoğrafları
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

En Güzel Havalı Ve Farklı Facebook Kapak Fotoğrafları

0

Facebook biliyorsunuz ki 4 şubat 2004 yılında kurulmuştur ve ilk ortaya çıktığı zaman da sosyal medya olarak bir patlama olmuştu ve dünyada milyonlarca insan facebook kullanıyordu. Eskiden Facebook daha sade görünüme sahipti ve zamanla kendisini geliştire geliştire her şeyi değiştirmeye başladı. Hatta ilk zamanlar da profil kısmı çok sade idi ve zamanla profil kısmında değişimlere gidildi ve zaman tüneline dönüştürülerek daha kolay kullanım sundular kullanıcılara.

en güzel facebook kapak fotoğrafı

Zaman tünelin de ise insanlar hem kapak hem profil fotoğrafları , hakkında kısımları ve eğer izin veriliyorsa arkadaş olmuş olduğu kişiler ile paylaşım yapabilmektedirler. Zaman tüneli kısmında özellikle kapak fotoğrafı herkes için daha çok önemli olmaktadır.

facebook kapak fotoğrafı boyut

Bir Facebook kapak fotoğrafı eklemek için 850 genişlik ve 315 yükseklik olması gerekmektedir. Eğer daha büyük resim koyarsanız bu resmin kalitesini düşürür ve böyle olduğundan dolayı da profilinizi pek ilgi çekmez. Bu yüzden kapak fotoğrafı koyacağınız zaman ayarını çok iyi yapmanız gerekmektedir.

İlk defa kapak fotoğrafı koyacaksanız o zaman profilinize giderek kapak fotoğrafının hemen sol kısmında kamera düğmesi yer alıyor ona tıklayarak değişim yapabilirsiniz. Bizler de sizler için bulmuş olduğumuz birbirinden güzel , eğlenceli , komik ve farklı olan kapak fotoğraflarını sayfamıza paylaştık. Dilerseniz bu fotoğraflardan da yararlanarak kendi profilinize çok güzel kapak resimleri koyabilirsiniz. O zaman arkadaşlar isterseniz Facebook kapak fotoğraflarına daha yakından göz atalım.

facebook kapak fotoğrafı paylaş
facebook kapak fotoğrafı siyah
facebook kapak fotoğrafı
facebook kapak fotoğrafları 2022
facebook kapak fotoğrafları hd
facebook kapak fotoğrafları paylaş
facebook kapak fotoğrafları
farklı facebook kapak fotoğrafı
farklı facebook kapak fotoğrafları
güzel facebook kapak fotoğrafı
güzel facebook kapak fotoğrafları
yeni facebook kapak fotoğrafı

Merhaba benim adım derya. Yaşım 19 ve üniversite 1 okumaktayım. Makale yazmayı çok sevdiğimden dolayı bilgituneli.com sitesine makale yazmaktayım. Arkadaşlarımla beraber sinemaya gitmeyi çok seviyorum ve en korktuğum hayvan köpektir.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir