EGO Kart – Ankara Kart Bakiye Sorgulama 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

EGO Kart – Ankara Kart Bakiye Sorgulama 2022

0

Ego kart kullanıyorsanız o zaman kart bakiyesini sorgulama için online olarak bunu gerçekleştirmeniz mümkündür. Ego kart Ankara’da kullanılan karttır ve kart bakiyesini ister internet isterseniz de mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da yaşayan vatandaşlarımız Büyükşehir Belediyesine ait olan bu kartı hem ulaşım hem de diğer işlemleri yapmak için kullanırlar. Fakat en çok merak edilen sorular arasında kart bakiyesi sorgulama ve doldurulma nasıl yapılır ? soruları oluyor. Bizde bu yazımızda EGO kart ile ilgili vatandaşlarımızın merak etmiş olduğu tüm soruların cevaplarını araştırıp sayfamıza paylaştık.

EGO Kart – Ankara Kart Bakiye Sorgulama

Büyük şehirler de biliyorsunuz ki ulaşım ağları belediyelerin belirlemiş olduğu kartlar sayesinde yapılmaktadır ve bu kartlar her şehir’e göre değişmektedir. Ulaşım kartlarını kullandığınız zaman içerisin de ne kadar olduğunu bilmiyorsanız ya da unuttuysanız o zaman Online olarak bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür.

EGO Kart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ego kart yani Ankara kartınızı sorgulama yapmak için birkaç tane farklı yöntem bulunmaktadır. Bunu ister kart bakiye sorgulama sitesinden yapabilir isterseniz de kredi veya banka kartı ile yükleme yaparak bunu sorgulayabilirsiniz.

Ego kart bakiyesini sorgulama işlemi yapmak için ilk önce üye kayıt formunu doldurun ve sisteme kayıt olun. Daha sonra üye girişi yapıp Ankara kart tanımlama adımında kart numaranızı girerek hesabınıza yeni kart tanımı yapın. Bu şekilde yaptıktan sonra artık kartlar bölümünde sizin kartınız olacaktır ve ne kadar bakiye var öğrenebileceksiniz.

Ankara Kart bakiye sorgulama için;

  • İnternetten bakiye sorgulama,
  • Mobil uygulamadan bakiye sorgulama,
  • Çağrı merkezinden sorgulama.

Ankara Kart Bakiye Bakiye Sorgulama İnternetten

  • https://www.ankarakart.com.tr/ bu vermiş olduğumuz adrese girin.
  • Sayfa açıldığı zaman sağ üstte Üye Girişi var oradaki seçeneğe tıklayın ve eğer üye değilseniz o zaman Üye Kayıt Formunu doldurup üye olun.
  • Ego kart üyeliğiniz ile sisteme giriş yapınız.
  • Açılan sayfa da Bakiye Yükleme ve Sorgulama olacak. Oraya tıklayarak kartınızdaki numarayı girip ne kadar bakiye olduğunuz öğrenebilirsiniz.

Mobil Uygulama İle AnkaraKart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Hiçbir şekilde uğraşmadan çok kolay bir şekilde mobil uygulamadan Ego kartınız da ne kadar bakiye var anında öğrenebilirsiniz. Bunu yapmak için sizlere vereceğimiz linke tıklayın ve uygulamayı indirin. Daha sonra açılan uygulama da kart numaranızı girerek ne kadar bakiye var öğrenebilirsiniz.

AnkaraKart Mobil Uygulaması: App Store – Google Play

AnkaraKart Ulaşım Ücretleri