EFT Ücreti Almayan Bankalar ? EFT Ücreti Hesaplama 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

EFT Ücreti Almayan Bankalar ? EFT Ücreti Hesaplama 2022

0

Ülkemiz de şu zamana kadar insanlara faaliyet gösteren tam 30 banka bulunmaktadır. Bu 30 bankaların çoğu da maalesef EFT uygulamasında insanlardan ücret talep etmektedirler. Hatta bu konu hakkında araştırma yapılmıştır ve ülkemizde şuanda tam 6 banka insanlardan EFT uygulamasında herhangi bir şekilde ücret kesmediği açıklanmıştır. Peki , EFT’de ücret kesmeyen bankalar hangileridir ?

EFT Ücreti Almayan Bankalar

 EFT Ücreti Almayan Bankalar

Enpara’da Havale Ve Eft Ücreti Kesiliyor mu?

Günümüzde banka olarak en çok rağbet gören ve insanlar tarafından sıklıkla kullanılan bankalar arasında Enpara yer almaktadır. Enpara sayesinde hiçbir şekilde bir yere gitmenize gerek yok ve sadece telefonunuzla bütün işlemlerini online olarak yapabilirsiniz. Bu bankada arkadaşlar Finansbank kapsamın da yer alır. Yani dışarıdan para çekeceğiniz zaman Finansbanka ATM’lerine gidip oradan para çekme işlemi yapabilirsiniz. Enpara’da herhangi bir şekilde EFT ücreti kesmemektedir.

Kuveyt Türk Havale Ve Eft Ücreti

Eğer EFT ve havale yapacağınız zaman bankanın ücret kesmesini istemiyorsanız o zaman banka olarak Kuveyt Türk’ü seçebilirsiniz. Çünkü bu banka EFT ücreti kesmediği gibi insanlara pek çok avantajda sağlamaktadır.

Hangi Banka Ücretsiz Hesap Açıyor ?

Ücretsiz olarak bir bankadan hesap açmak istiyorsanız ve bu bankaların ne olduğunu bilmiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Bu vereceğimiz bankaların dışındaki bankalar sizden az miktarda olsa ücret alır. Ama bu vereceklerimiz kesinlikle ücret talep etmez. İşte o bankalar ;

  • Kuveyt Türk katılım bankası
  • Türkiye finans katılım bankası
  • Albaraka Türk katılım bankası
  • Cepteteb
  • Yapı kredi bankası
  • Enpara
  • Qnb Finansbank

Eft Ücreti Ne Kadar 2022

1000 TL’nin altında bir ücretiniz varsa EFT ücreti burada 4 TL olmaktadır. Fakat 1000 TL’nin üzerinde bir işleminiz varsa EFT ücreti de ona göre değişiklik gösterebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir