Discord Şifremi Nasıl Bulurum ? Yöntemleri Nelerdir ?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

Discord Şifremi Nasıl Bulurum ? Yöntemleri Nelerdir ?

0

Discord şifremi nasıl bulurum? Etkili bir sohbet uygulaması olarak karşımıza çıkan Discord; geniş kapsamlı bir kullanım özelliğine sahiptir. Bu uygulamaya giriş yapmak için bir kullanıcı adına bir de şifreye ihtiyacınız bulunmaktadır. Ancak kimi zaman farklı nedenlerden kaynaklı olarak Discord şifresini unuttuğunuz zamanlar olabilir. Peki böyle zamanlarda Discord şifremi nasıl bulurum? İşte detaylar!

Discord Şifremi Nasıl Bulurum

Discord genel olarak online oyun meraklılarının tercih ettikleri bir sohbet uygulamasıdır. Discord şifresini unuttuysanız ilk olarak Discord uygulamasını masaüstünüzden açmalısınız. Sonrasında hesap bilgilerinizle giriş yapmalısınız. Karşınıza sol alt köşede çark butonu çıkacaktır.

Burayı tıkladığınız zaman hesabım sayfasına giriş yapacaksınız. Sonrasında bu bölümde yer alan düzenle kısmını işaretlemelisiniz. Devamındaysa şifre değiştirilsin mi seçeneği karşınıza çıkacaktır. Bu kısma evet şeklinde yanıt vererek; şifrenizi yenileyebilirsiniz.  Burada yaptığınız değişiklikleri Kaydetmeyi unutmamalısınız!

Discord Şifre Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Genel olarakDiscord şifrenizi kaybettiyseniz ilk olarak şifrenizi sıfırlayarak yeni bir şifre isteyebilirsiniz. Burada şifre sıfırlama sorusunu hatırlıyor olmanız gerekmektedir. Bir de Discord hesabınız için tanımladığınız mail adresinin güncel olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu aşamada isterseniz, Discord masaüstünden güncel e-posta adresinizi girebilirsiniz. Böylece herhangi bir şifre kaybında vs bu mail adresi üzerinden yeni şifrenizi alabilirsiniz. Bütün bu bilgiler ışığında Discord şifremi nasıl bulurum? Şifrenizi sıfırlayarak ya da mail adresinize yeni bir şifre isteyerek; şifrenizi bulabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir