Çok Sevilen Birbirinden Güzel Boncuklu Patik Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Çok Sevilen Birbirinden Güzel Boncuklu Patik Modelleri

0

Çok eski zamanlardan bu yana kadar patikler sürekli olarak el işi olarak yapılmaktadır ve en kullanışlı giyim aksesuarları olarak bilinir. Eskiden sadece ev içerisinde kış ayı geldiğinde ayaklarımızı soğuklardan korumak için tercih ederdik fakat şimdiler de patikler ev ayakkabısı olarak da tercih edilmeye başlandı. Patikler hem bizim ayaklarımızı soğuklardan koruyor hem de şık bir görünüm kazandırıyor.

Hamarat ev hanımları ise evde boş durmamak için her sezon birbirinden güzel ve farklı patik modelleri tasarlıyorlar. Bu yıl ise en popüler ve en çok tercih edilenler arasında boncuklu patik örnekleri yer alıyor. Peki boncuklu patik nasıl oluyor ? Boncuklu patik hanımlar patiğinizi ilk olarak ister sade isterseniz de desenli olarak yaptıktan sonra istediğiniz renkte boncuğu patiğinize işliyorsunuz. Böyle yapınca patiğiniz eskisine göre daha güzel olmuş oluyor.

EN ÇOK SEVİLEN BONCUKLU PATİK MODELLERİNE BAYILACAKSINIZ

Bunların yanı sıra patik modellerinde tercih edeceklerinizi evde evlenme çağına gelen genç kızınız varsa hatta onun çeyizine bile yapabilirsiniz. Fakat şunu belirtmek isteriz ki boncuklu patik modelleri diğer patiklere göre yapımı biraz zordur. Çünkü boncuk işlemesi olduğundan dolayı biraz zahmetli olmaktadır. Ama zamanınız çok varsa ve ben bu modellerden yapmak istiyorum diyorsanız o zaman hiç vakit kaybetmeden hemen yapmaya başlayabilirsiniz. 2021 ve 2022 yıllarına özel olarak el emeği olan boncuklu patik örneklerini bakalım sizler nasıl bulacaksınız. Beğenmiş olduğunuz modeli seçip hemen yapmaya başlayın ve kışa şimdiden hazır olun.

İlginizi Çekebilir