Bilgi Tüneli

Çok Güzel Farklı ve Yapımı Kolay Havlu Kenarı Modelleri

Çok Güzel Farklı ve Yapımı Kolay Havlu Kenarı Modelleri

Havluları herkes evin de sık sık kullanır ve banyoların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Mutfak olsun banyo olsun veya yeni doğan bebekler için bile en çok ihtiyaç duyulan malzemeler arasında havlu modelleri yer alır. Bu yüzden her evde bulunması gereken ürünlerden birisidir. Ev hanımları da evde boş durmaktansa kendi el emekleri ile çok güzel havlu kenarları yaparak evlerinin görünüşlerine ufak dokunuşlar yaparlar.

2022 Havlu Kenarı Modelleri

Eğer sizler de el işine merakınız varsa o zaman birbirinden güzel ve farklı olan havlu kenarı örneklerine kesinlikle göz atmanızı öneriyorum. En çok sevilen bu havlu kenarları genel olarak iğne oyası ile yapılmaktadır. İğne oyasını biliyorsanız burada bulunan havlu kenarlarını yaparak farklı tekniklerle de motifler ekleyerek ortaya harika havlu kenarı çıkartabilirsiniz.

2023 Havlu Kenarı Modelleri

Havluları daha da güzelleştirebilirsiniz

Her sezon nasıl moda değişiyor ve gelişiyorsa aynı şekilde el işi de gelişip değişmektedir. Bu sezon da marifetli kadınlarımız havluların üzerlerine o kadar güzel kenarlar yapmışlar ki şahsen bizim çok hoşumuza gitti diyebiliriz.

Sizin de banyonuz da sade havlu varsa onu biraz süslemek istiyorsanız o zaman burada bulunan motiflerden ya da desenlerden birisini seçerek havlunuzu güzelleştirmek istemez misiniz ? Tabi şunu da belirtmek isteriz ki havlu kenarı biraz el becerisi istemektedir. Eğer bu konular da acemi iseniz mutlaka tekniklerini öğrenmeniz gerek.

Günümüzde renk olarak ise en çok sevilenler arasında mavi , yeşil ve mor tonları yer almaktadır. Sizler de burada bulunan modellerden yararlanarak havlularınızı güzelleştirip kendi evinize farklı hava katabilirsiniz.

OKURLARIMIZ BUNA DA BAKTI ;

basit Havlu Kenarı Modelleri
değişik Havlu Kenarı Modelleri
en güzel Havlu Kenarı Modelleri
en yeni Havlu Kenarı Modelleri
farklı Havlu Kenarı Modelleri
güzel Havlu Kenarı Modelleri
harika Havlu Kenarı Modelleri
Havlu Kenarı Modelleri 2022
Havlu Kenarı Modelleri 2023
Havlu Kenarı Modelleri basit
Havlu Kenarı Modelleri dantel
havlu kenarı modelleri iğne
Havlu Kenarı Modelleri kolay
Havlu Kenarı Modelleri örnekleri
Havlu Kenarı Modelleri resimli
Havlu Kenarı Modelleri tığ
Havlu Kenarı Modelleri tumblr
Havlu Kenarı Modelleri
kolay Havlu Kenarı Modelleri
yepyeni Havlu Kenarı Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ