Clash Of Clans Gmail Hesabı Değiştirme Ve Aktarma
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Clash Of Clans Gmail Hesabı Değiştirme Ve Aktarma

0

Günümüzde hem İOS hem de ANDROİD telefonların da çok oynanan ve bağımlılık yapan oyunları arasında Clash Of Clans yer almaktadır. Birçok insan bu oyunda belli bir yerlere gelebilmek için büyük çabalar harcamaktadır fakat en büyük korkular arasında hesapların çalınması oluyor. Eğer bu oyunu başka bir tablette veya telefonda açık bıraktıysanız o zaman yeşil taşlarınızın da çalınma riski bir o kadar yüksek olur.

Clash Of Clans Gmail Hesabı Değiştirme Ve Aktarma

Clash Of Clans hesabınız ; Android telefonların da Gamil , İOS tabanlı telefonlar da ise game center hesabınız da değiştirmeler yapabilirsiniz.

İçindekiler

Clash of Clans Gmail Aktarma

Hesabınızı kurtarmak için verilen adımları sırasıyla uygulayın.

  • İlk olarak oyuna giriş yapıp ayarlar kısmına gelin.
  • Gelen o yer de facebook ile Google Play ile giriş butonları olacak bu yerlere tıklayarak bağlantıları kesin.
  • Sonra açılan bir pencere de yardım ve destek kısmı olacak o yere tıklayın. Karşınıza açılacak olan pencere de Köyüm Çalınabilir seçeneğine tıklayın. Eğer başka bir cihazda açık bıraktığınız hesap varsa onla ilişkili gmail hesabınızı değiştirmek istediğinizi belirtebilirsiniz.
  • Fakat destek ekibi tabiki de bu durum da sizlere bazı kişisel sorular sorabilir. Bunlar köyün ne zaman kuruldu , seviyesi veya köy adı gibi.
  • Eğer bu soruların hepsine doğru cevap verirseniz o zaman sizden yeni gmail yazmanız istenir. Yeni gmail yazarak onaylayın ve bu şekilde gmailinizi değiştirebilirsiniz.

Başvuru yaptığınız zaman 1 gün veya 3 gün içerisin de cevap alabilirsiniz. Bu durum da endişe etmenize gerek yok çünkü her şekilde hesabınız kurtarılacaktır. Fakat şunu da belirtmek isteriz ki sadece 1 kere gmail hesabınızı değiştirebilirsiniz.

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili