Clash Of Clans En İyi Köy Düzeni Savunma Ve Taktikler 9. Seviye
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Clash Of Clans En İyi Köy Düzeni Savunma Ve Taktikler 9. Seviye

0

Android telefonlarında en çok oynanan ve büyük küçük demeden herkes sevmiş olduğu oyunlar arasında Clash Of Clans yer almaktadır. Clash Of Clans oyununda kendi köyünü kuruyorsun , geliştiriyorsun ve gerekli görevleri yaparak köyünü en iyi seviyeye getiriyorsun. Belli bir seviyeye geldiği zaman da başka köylere saldırı yaparak onlardan ganimet toplamaya başlıyorsunuz.

Clash Of Clans oyunu farklı seviyelerden oluşur ve her seviyeye göre savunma taktikleri bulunmaktadır. Bunların haricin de köyünüzde hem askerlerin hem de ordularınızın seviyelerini ne kadar çok yükseltirseniz köyünüzü o derece daha kolay geliştirirsiniz. Bu oyun hem strateji hem de sabır isteyen bir oyundur. Yani hemen köyümü kurayım herkese saldırıp yeneyim kafası yoktur.

Clash Of Clans oyununda aynı zaman da Elmas biriktirmesi yaparak da kendinizi bu şekilde de geliştirebilirsiniz. İsteyenler oyun içerisin de para karşılığında Elmaslar bulunuyor para yatırımı yaparak da erkenden gelişim gösterebilirsiniz. Hiçbir şekilde bu oyunu bilmiyorsanız tecrübeli arkadaşlarınız varsa onlardan da yardım alabilirsiniz.

Clash Of Clans oyununda köy seviyeniz eğer 9. Seviye ve hem savunma hem de saldırı taktikleri arıyorsanız o zaman sizlerle paylaşmış olduğumuz fotoğrafa kesinlikle bakmanızı öneriyorum. Aynı zaman da video olarak da sayfamıza ekledik. İlk olarak en iyi köy düzeni seçmek için arkadaşlar hem savunma hem de saldırı yapmak için köy düzeninizi tercih etmeniz ve bunu belirlemeniz gerekmektedir.

Köy binasını her zaman orta kısma koyarak etrafını hem duvarlarla hem de savunmalarla kapatarak size gelecek olan saldırılara karşı merkez binanızı bu şekilde koruyabilirsiniz.

Clash Of Clans Köy Binası

Clash Of Clans oyununda merkez binası oyunun ana kalbidir ve bu yüzden köy binanızı ne olursa olsun en iyi yere koymaya özen gösterin. Köy binasının her zaman 1000 iksir ile 1000 altın kapasitesi bulunur ve bunu yükselterek bu oranda artmış olur.

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili