Chino Pantolon Nedir ? Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Chino Pantolon Nedir ? Nasıl Giyilir ve Kombinlenir ?

0

Chino pantolonlar günümüzde pantolon olarak en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bu pantolon arkadaşlar ince fitilli bir dokuma olan pamuktan üretilir ve aynı keten pantolona benzer. Hem ince hem de rahat bir yapısı olmasından ötürü birçok kişi tarafından chino pantolon tercih ediliyor. Genel olarak bu pantolon kotondan oluşur ama sentetik kumaşlarla koton karışımı üretilip bu şekilde de birçok yerde satılabiliyor.

bayan Chino Pantolon modelleri

Chino pantolonlar ilk defa İngiliz ile Fransız ordusu tarafından 19. Yüzyılları arasında üretilmiştir ve o zamandan bu zamana kadar yaygınlaşmıştır. Kumaşı hem hafif hem de dayanıklı olmasından ötürü özellikle yaz mevsiminde en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Chino Pantolon modelleri

Renk olarak ise en çok tercih edilenler şöyle ; Lacivert , Siyah , Hardal Rengi ve Gri renkleridir. Bunların yanı sıra diğer renklerde şöyledir ; Kırmızı , Turuncu ve Mavi.

Chino Pantolonlar Nerelerde Kullanılır

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Chino pantolonlar hem rahat hem de dayanıklı olduğundan dolayı özellikle ofiste çalışan bayanların elbiselerle en çok tercih edilen pantolon çeşitlerinden birisidir. Aynı zaman da düğünlerde , iş yemeklerinde de üzerinize giyeceğiniz tişört ile de kullanabilirsiniz.

Chino pantolonu eğer gece kulübüne gideceğiniz zaman tercih edecekseniz o zaman tişört , iş görüşmesinde giyecekseniz gömlek giyerseniz daha iyi seçim olur. Yani kısacası bu pantolonu her mekanda ve her yere uygun olarak kombine edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

en güzel Chino Pantolon modelleri

Kumaşı ince olmasından dolayı da hem az kırışır hem de ütülenmesi çok kolay olur. Diğer pantolonlar biliyorsunuz ki kalın olduğundan dolayı çok kırışıyor ve ütülemesi de bir hayli daha zor oluyor. Şimdi arkadaşlar Chino pantolon modellerini inceleyelim.

en yeni Chino Pantolon modelleri
erkek Chino Pantolon modelleri
farklı Chino Pantolon modelleri
güzel Chino Pantolon modelleri
son model Chino Pantolon modelleri
yeni Chino Pantolon modelleri
yeni sezon Chino Pantolon modelleri
İlginizi Çekebilir