Çeyizlik İçin Lif Modelleri 2022
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Çeyizlik İçin Lif Modelleri 2022

0

Yeni Sezon Çeyizlik Lifler

2022 yılında hamarat kadınlarımız tarafından örülen lif modelleri gerçekten renkleri ile çok dikkat çekiyor diyebiliriz. Lifler biliyorsunuz ki geleneklerimiz arasında en önemli parçalardan birisidir. Çünkü evlilik hazırlığı yapan genç kızlarımızın çeyizliğin de genel olarak el emeği göz nuru olan örgü olarak lifler yapılır ve koyulur.

2022 Çeyizlik İçin Lif Modelleri

Aynı zaman da hem çocuklar hem de bebekler için de harika lif modelleri bulunmaktadır. Eğer çocuğunuz varsa kuş , balık , kelebek veya tavşan gibi hayvan figürlü modelleri seçerek yapabilirsiniz. Bu sezon çeyizlik için yapılan modeller arasında el şeklinde yapılan lifler gerçekten çok moda hanımlar.

basit Çeyizlik İçin Lif Modelleri

Liflerin yapımı da bir o kadar kolay ve basit olduğundan dolayı tığ işini bilen her bayan evinde kolayca yapabiliyor. Mesela lif yapacağınız zaman eğer bu konuda ustaysanız o zaman uzun lif örneklerini tercih edebilirsiniz. Uzun liflerin kullanımı da çok basit olduğundan dolayı herkes tarafından çok tercih edilmektedir.

Uzun lif yapacağınız zaman desen olarak çiçekli olanları tercih edebilirsiniz. Aynı zaman da kare lif modelleri de bir o kadar günümüzde çok yapılan lif çeşitleri arasında yer alır. Banyo için lif yapacaksanız o zaman sizlere önerimiz kare lif modelleridir. Zaten bu kadar yumuşacık ve çeşit çeşit süslenmiş olan lif modellerini kimler beğenmez ama değil mi ? Lif desenleri dediğimiz zaman da aslında bakarsanız kulağımıza çok kolay geliyor ama bazı modeller var gerçekten insanı çok uğraştırıyor. Eğer zor ve uğraştırıcı olan modellere karşı eliniz yatkın ise o zaman basit modelleri yapmak yerine zorlu olanları seçebilirsiniz.

İLGİLİ YAZI ;

Çeyizlik İçin Lif Modelleri 2022
Çeyizlik İçin Lif Modelleri basit
Çeyizlik İçin Lif Modelleri facebook
Çeyizlik İçin Lif Modelleri kolay
Çeyizlik İçin Lif Modelleri
çok güzel Çeyizlik İçin Lif Modelleri
değişik Çeyizlik İçin Lif Modelleri
desenli Çeyizlik İçin Lif Modelleri
en güzel Çeyizlik İçin Lif Modelleri
en yeni Çeyizlik İçin Lif Modelleri
farklı Çeyizlik İçin Lif Modelleri
güzel Çeyizlik İçin Lif Modelleri
harika Çeyizlik İçin Lif Modelleri
kolay Çeyizlik İçin Lif Modelleri
motifli Çeyizlik İçin Lif Modelleri
rengarenk Çeyizlik İçin Lif Modelleri
yeni Çeyizlik İçin Lif Modelleri
yepyeni Çeyizlik İçin Lif Modelleri

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili