Çeyizlik İçin Kolayca Yapacağınız Harika Lif Modelleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Çeyizlik İçin Kolayca Yapacağınız Harika Lif Modelleri

0

Her yıl olduğu gibi bu yıl da çeyizlik için yapılan lifler o kadar güzel ve şahane görünüyor ki bizler bu modellere baktığımız zaman çok hayran kaldık. Lifler biliyorsunuz ki günümüzde hem genç kızların çeyizlikleri için yapılıyor hem de banyolar için vazgeçilmez bir örnek oluyor. Hatta birçok bayan lif örmeyi zor sanıp yapmaktan vazgeçiyor. Ama hanımlar lifler sandığınız kadar zor değil tam tersine yapımı o kadar basit ki sadece motifli ve desenli yapacaksanız bu konuda biraz zorlanabilirsiniz.

Örgü işini azda olsa biliyorsanız mesela burada bulunan modellerin her birini kolayca eviniz de işleyebilirsiniz. Bir de sonbahar ayına geliyoruz havalarda bir hayli soğumaya başlıyor değil mi ? Bizler bu zamanlar da evimizde çıkamayacağımız için ve evdeki işlerimizi bitirdikten sonra boş kalmamak için burada bulunan lif örneklerinden birisini seçip rahatlıkla örmeye başlayabiliriz mesela. Bu sezon nazar boncuklu ila papatya desenli lif modelleri bir hayli moda.

YENİ YILIN EN GÖZDE LİF MODELLERİ VE ÇEŞİTLERİ

Lif yapacağınız zaman ister tığ işi isterseniz de şiş ile yapın burada karar sizlere kalmış. Fakat çoğunlukla lifler tığ işi ile yapılmaktadır. Şiş biraz büyük olduğundan yaparken biraz zorlanabilirsiniz. Bu yüzden tığ işi ile yaparsanız hem lifiniz daha güzel olur hem de ortaya harika model çıkarmış olursunuz. Aşağıda birbirinden güzel ve değişik modellerde lifler bulunmaktadır. Hepsini sizlere fikir amaçlı paylaştık ve isteyenler genç kızınız varsa onun çeyizine yapın , isterseniz de evinizde banyo için yapın. Bizler özellikle herkes daha kolay yapsın diye en kolay modelleri seçip paylaştık. Unutmadan şunu da belirtmek istiyorum bayanlar nazarlı ve papatyalı modeller dışında kalp şeklinde olan lifler de çok yapılmaktadır. Ben şahsen kalp şeklinde ki modelleri daha çok beğendim. Denemek isteyenler varsa ilk bunları deneyebilir.