Bu Yılın En Gözde Örnekleri Erkek Bebek Örgüleri
  1. Anasayfa
  2. Kadınca

Bu Yılın En Gözde Örnekleri Erkek Bebek Örgüleri

0

Hanımlar için örgüler o kadar önemli ki özellikle kış ayları geldiğinde hemen ellerine alırlar şişi veya tığ işini başlarlar birbirinden güzel örgüler örmeye. Bizler de bu yazımızda son yıllarda en çok tercih edilen ve erkek bebekleri için yapılan şahane örnekleri bulup sayfamıza yer verdik. Erkek bebekleri için birbirinden güzel patikler , yelekler , kazaklar , hırkalar ve bereler gibi harika çeşit çeşit örnekler yapabilirsiniz.

Örgü modası hiçbir zaman modasını yitirmez. Tam tersine her sene hamarat kadınlarımız örgülerde nasıl gelişiriz diyerek hayal güçlerini kullanıp değişik tarzlarda modeller çıkarmaya çalışırlar. İşte bu sezon da erkek bebeklerine özel olarak kış için hem kullanışlı hem de içlerini ısıtacak çok güzel modeller çıkarmışlar ortaya.

HAMARAT KADINLARIN ELLERİNDEN ERKEK BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

Paylaşmış olduğunuz örgü modelleri içerisinde hem giysiler hem de aksesuar gibi değişik tasarımlar bulabilirsiniz. Erkek bebekleri için ne kadar fazla modeller varsa aynı şekilde kız bebekleri için de çok fazla örnekler bulunuyor. Bizler sadece bu yazımızda erkek bebekleri için yapılanları paylaştık ve ilerleyen zamanlarda ise kız bebekleri için yapılan modelleri de sayfamıza yer vereceğiz.

Bu yıl erkek bebekleri için örgüde en çok yapılan yelek modelleri oluyor. Yani sizler örgü yapacaksanız bence ilk kararınız yelek olabilirsiniz. Hele bir de yelek modelinde ustaysanız o zaman erkek bebeğinize şahane ve motifli yelekler örüp ona giydirebilirsiniz. İşte 2021 ve 2022 yılına özel olarak yapılan erkek bebek örgüleri ;

Adın dilay ve 25 yaşındayım. Küçük yaşımdan beri bilgisayara ilgim çok olduğundan dolayı site işleriyle uğraşmayı seviyorum. Makale yazmada da uzman olduğumdan dolayı boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

Yazarın Profili