Bilgi Tüneli

Boğa Burcu Hangi Ay Ve Gün Olur

Burçlar arkadaşlar biliyorsunuz ki insanların doğmuş olduğu aya ve aynı zaman da güne göre belirlenmiştir. Bu makalemiz de boğa burcunun hangi ay ve gün olduğuna , ne gibi özellikleri vardır ? bunlara değineceğiz. İlk olarak şunu söylemek istiyorum ki Boğa burcu 21 Nisan ila 21 Mayıs tarihleri arasında doğan insanlardır.

Boğa Burcu Hangi Ay Ve Gün Olur

Boğanın yapısını biliyorsunuz ki çok inatçıdır değil mi ? Aynı şekilde boğa burcuna sahip olan insanlarda genel olarak çok inatçı olurlar. Bu özelliğin yanı sıra karar verme de çok zorlanırlar fakat karar verdikleri zaman da yerine getirmek için elinden geleni yaparlar ve yapamasalar bile inat edip yine yapmaya çalışırlar.

Boğa burcu hayatında ne istiyorsa onu ne olursa olsun almaya çalışan burçtur ve bunun için elinden geleni yapar , istemediği bir şeyler varsa da ona zorla yaptıramazsınız. Sevmiş olduğu herhangi bir işi yaptıkları zaman kimse onları o işten ayıramaz. Boğa burcuna sahip olan insanlar özellikle zekaları çok kıvraktır fakat biraz tembel bir burç olarak da bilinir.

Kıskanç yapıları vardır , insanlarla çok iyi anlaşırlar ve en önemlisi ise çok sadakat bir burçtur. Çok eğlenceli bir yapısı olmasından ötürü çevresin de bulunan insanları da çok mutlu eder. Dürüst olduklarından dolayı da çevresindeki insanlar onlara çok güvenir. Girmiş oldukları her ortamda dikkat çeken boğa burçlarının ses tonları hoş ve insanı sıkmadan konuşurlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ